تاریخ انتشار: یکشنبه 20 آگوست 2017 | 13:50 ب.ظ
با حضور امیر دریادار سیاری:
پایگاه پشتیبانی ناوگان شمال نیروی دریایی راهبردی ارتش در منجیل افتتاح شد
امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش و حجت الاسلام و المسلمین محمد مظفری نژاد رئیس عقیدتی سیاسی این نیرو به همراه جمعی از معاونین نداجا با حضور در شهر منجیل، پایگاه پشتیبانی ناوگان شمال را افتتاح کردند.

 

شکوفه های زیتون- به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار سیاری میزان اهمیّت ماموریت های پایگاه پشتیبانی ناوگان شمال را بسیار بالا عنوان کرد و گفت: انشاءالله با یک مدیریت و تلاش جهادی شاهد پیشرفت روزافزون این یکان خواهیم بود.

 

 

وی بر لزوم همکاری و همدلی تمامی معاونت های نیروی دریایی راهبردی ارتش برای انسجام پایگاه پشتیبانی ناوگان شمال این نیرو تاکید کرد و گفت: قطعا همّت و تلاش شبانه روزی تک تک شما عزیزان در راستای ارتقاء توان دفاعی و رزمی نیروی دریایی راهبردی ارتش چه در شمال و چه در جنوب ثمرات فراوانی در پی دارد و خداوند متعال اجر این اقدامات و فعالیت های شما را خواهد داد.

 

 

وی افزود: پشتیبانی از یکان های رزمی و آموزشی ناوگان شمال بسیار حائز اهمیت است و افتتاح این پایگاه نیز در راستای اجرایی شدن تدابیر فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر آمادگی کامل برای حراست همه جانبه از مرزهای آبی کشور عزیزمان چه در شمال و چه در جنوب انجام می شود.

بر اساس این گزارش، پایگاه پشتیبانی ناوگان شمال نیروی دریایی راهبردی ارتش بمنظور پشتیبانی از یکان های این نیرو مستقر در شمال کشور اعم از؛ منطقه چهارم امام رضا(ع)، مرکز آموزش تخصص های دریایی باقرالعلوم(ع)، مرکز آموزش تکاوران دریایی قمر بنی هاشم(ع)، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) و پایگاه های دریایی آستارا و امیرآباد افتتاح شد.

 

گفتنی است، امیر دریادار سیاری طی حکمی بنا به پیشنهاد فرمانده آماد و پشتیبانی نیروی دریایی راهبردی ارتش، ناخدایکم ضیاء کیانی را به عنوان فرمانده پایگاه پشتیبانی ناوگان شمال این نیرو منصوب کرد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار