تاریخ انتشار: یکشنبه 20 آگوست 2017 | 14:02 ب.ظ
نماینده عالی دولت در رودبار:
اختصاص ۲۷۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به پروژه های عمرانی رودبار
نماینده عالی دولت در رودبار، از اختصاص ۲۷۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به پروژه های عمرانی رودبار خبر داد.

 

شکوفه های زیتون- اسماعیل میرغضنفری در جلسه کمیته برنامه ریزی رودبار، اظهار کرد: ۲۷۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار عمرانی به شهرستان رودبار اختصاص یافته است.

 

وی ادامه داد: براساس سیاستهای اقتصاد مقاومتی و رویکرد توسعه ای روستاها، از منابع چهارگانه تملک استانی، سه درصد نفت و گاز، قانون توسعه متوازن و جزء ۴۸، این میزان اعتبار برای اجرای پروژه های عمرانی اختصاص یافته یافته است.

 

فرماندار رودبار، بیان داشت: اعتبارات عمرانی رودبار که تاکنون ابلاغ شده است بیش از ۴۰ میلیارد ریال بیشتر از سال گذشته است که حدود هفده و نیم درصد افزایش دارد.

 

میرغضنفری با اشاره به عنایت ویژه استاندار به شهرستان رودبار و تلاش های نماینده مردم در مجلس، اظهار امیدواری کرد: اعتبارات دیگری نیز از مبادی دیگر به شهرستان اختصاص یابد.

 

وی تقسیم متوازن اعتبارات و نیز الزامات بودجه ای را یادآور شد و خاطر نشان کرد: علاوه بر برخی از فصول و بخشها که بر اساس قانون بودجه اعتبار اختصاص می یابد، در پی بازدیدهای میدانی و بررسی مشکلات مردم تلاش کرده ایم اعتبارات بصورت معقول اختصاص یابد.

 

فرماندار از رؤسای ادارات و نهادها خواست هم در جذب اعتبارات استانی اهتمام داشته باشند و هم با نظارت مستمر، پیشرفت فیزیکی اجرای پروژه ها و موانع اجرای آن را درصورت وقوع حتما” به فرمانداری اطلاع دهند تا اقدامات لازم در این مورد انجام شود.

 

فرماندار رودبار در بخشی دیگر از سخنان خود اعتبار اصلی نظام را شهداء عزیز از صدر اسلام تا انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مدافعین حرم دانست و یادآورشد: شهادت حسینی وار شهید حججی عزیزدر آستانه ماه محرم، از عزم و اراده قوی، ایثارگری و جانفشانیهای جوانان مخلص برای اعتلای اسلام، انقلاب و نظام اسلامی نشان دارد.

 

وی همچنین با گرامی داشت روز آزادگان و اشاره به کودتای ۲۸ مرداد گفت: دخالت استعمار در سرنوشت مردم در آن تاریخ موجب نقصان و عقب ماندگی در کشور شد که سرانجام در سال ۵۷ به رهبری امام خمینی(ره) تمام خباثتها و شیطنتها دور ریخته شد و نظام اسلامی ایران پایه ریزی گردید.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار