تاریخ انتشار: دوشنبه 11 سپتامبر 2017 | 17:34 ب.ظ
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان:
حضور جوانان در مساجد کمرنگ شده است
ستاد ساماندهی شئون فرهنگی که با حضور فرماندار شهرستان رودبار، مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان، امام جمعه این شهرستان و اعضاء ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری رودبار برگزار شد.

شکوفه های زیتون- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان هم در این نشست، تنها راه حفظ جوانان و نوجوانان را از خطرات و تهدیدها ارجاع به منبعی سرشار از نشاط، معنویت، پاکی، انسانیت و عدالت دانست و بیان کرد: مساجد بهترین ماوا و جایگاه برای مصون ماندن جوانان از هنجارهای اجتماعی است.

 

حجت الاسلام والمسلمین یاری همچنین به تبیین جایگاه والای ولایت فقیه در کشور پرداخت و گفت: با وجود ولی فقیه که استراتژی نظام را مشخص می کند تمام دشمنیها و خطراتی که در دنیای اسلام با هدف آسیب زدن به ایران اسلامی ایجاد کرده اند، نقش بر آب شده است.

 

وی همچنین از تشکیل شورای فرهنگی روستایی در ۱۲ شهرستان گیلان خبر داد و افزود: این شورا با هماهنگی نماینده ولی فقیه و استاندار از روحانیون، هیات امنا، پایگاههای مقاومت بسیج، شورا، دهیاری و بانوان تشکیل می شود و با تفاهم و همدلی مناسبتهای مذهبی روستاها را با کیفیت و کمیت بالا برگزار می کند.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه حضور جوانان در مساجد کمرنگ شده است، گفت: می توان با اتخاذ برنامه های محوری و همچنین ایجاد نشاط و شادابی، جوانان را به مساجد سوق داد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار