تاریخ انتشار: دوشنبه 18 سپتامبر 2017 | 14:44 ب.ظ
سرپرست توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان خبر داد:
کمک 550 میلیون تومانی مردم نوعدوست گیلان در جشن عاطفه‌ها
سرپرست توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گیلان گفت:مردم نوع دوست و نیکوکار گیلان امسال در مرحله اول جشن عاطفه‌ها مبلغ 550 میلیون تومان در قالب کمک‌های نقدی و غیرنقدی به دانش آموزان نیازمند استان کمک کردند.

شکوفه های زیتون- محمدرضا جواد زاده با قدردانی از مشارکت و حضور گسترده مردم استان در جشن عاطفه‌ها گفت: مردم نوع دوست و نیکوکار گیلان امسال در مرحله اول جشن عاطفه‌ها مبلغ 550 میلیون تومان در قالب کمک‌های نقدی و غیرنقدی به دانش آموزان نیازمند استان کمک کردند .

وی با بیان اینکه امسال در جشن عاطفه‌ها هشتاد پایگاه کمیته امداد کمک های مردمی را جمع آوری کرد، افزود: کمک‌های مردم شامل؛  180 میلیون تومان به صورت نقدی و مبلغ 370 میلیون تومان هم در قالب کمک غیرنقدی بوده است .

جوادزاده با بیان اینکه هم اکنون حدود یازده هزار دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد گیلان هستند، افزود: سه میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار برای تامین سبد تحصیلی این دانش آموزان لازم است که امیدواریم تمام این مبلغ با کمک خیران و مردم نیکوکار استان تامین شود.

جوادزاده با ابراز امیدواری از اینکه با کمک‌های بیش از پیش مردم و خیران بتوانیم تا قبل از بازگشایی مدارس سبد تحصیلی دانش آموزان  بی بضاعت را تامین کنیم، گفت: سبد تحصیلی هر دانش آموز مبلغ 300 هزار تومان برآورد شده است .

سرپرست توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گیلان با اشاره به اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها نوزده مهرماه سال جاری در سطح مدارس سراسر استان برگزار می شود،یادآور شد:  دانش آموزان کمک‌های خود را در قالب 300 هزار پاکت نیکوکاری توزیع شده در سطح مدارس به همنوعان خود اهداء می کنند و کمک های جمع آوری شده به تشخیص مدیران مدارس صرف امور تحصیلی دانش آموزان بی بضاعت و کم بضاعت می شود./ایسنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار