تاریخ انتشار: سه شنبه 19 سپتامبر 2017 | 16:35 ب.ظ
میرغضنفری خبرداد:
رشد 17 درصد اعتبارات عمرانی در شهرستان رودبار
فرماندار شهرستان رودبار از ساخت و تکمیل پروژه‌های معوق مجتمع فرهنگی شهرک ایثارگران منجیل، استخر بانوان رودبار و ورزشگاه رستم‌آباد خبرداد و گفت: اعتبارات عمرانی شهرستان در سالجاری 17.27 درصد رشد داشته است.

شکوفه های زیتون- اسماعیل میرغضنفری در نشست بررسی وضعیت پروژه‌های عمرانی شهرستان رودبار که در سالن اجتماعات شهید سیدیونس حسینی رودباری فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: در سالجاری تاکنون از چهار منبع اعتباری، 275 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار برای 307 پروژه عمرانی اختصاص یافته است.

فرماندار شهرستان رودبار با بیان اینکه این اعتبارات، 17.27 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، افزود: رویکرد شهرستان نسبت به روستاها، جوانان، فرهنگ و ورزش در افزایش 141 درصدی اعتبارات عمرانی ورزشی و 100 درصدی اعتبارات فرهنگی و 31 درصدی اعتبارات عمران روستایی نمایان شده است.

وی با اشاره به پروژه‌های معوق شهرستان و مطالبات مردم در این زمینه گفت: با پیگیری‌های انجام شده و اهتمام نماینده و نگاه مثبت مبادی استانی پروژه‌های شاخص معوق رودبار مجتمع فرهنگی شهرک ایثارگران منجیل، استخر بانوان رودبار و ورزشگاه رستم‌آباد در مسیر ساخت و تکمیل قرار گرفته‌اند که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک به عنوان هدیه دولت تدبیر و امید بهره برداری آن را شاهد باشیم.

فرماندارشهرستان رودبار با اشاره به پیگیری‌های مستمر و نظارت متوالی بر روند اجرای پروژه‌های عمرانی و عام المنفعه شهرستان، از ادارات و نهادها خواست گزارش پیشرفت فیزیکی و موانع احتمالی موجود را بصورت ماهیانه به فرمانداری اعلام نمایند.

میرغضنفری با گرامیداشت یاد و خاطره شهداء انقلاب اسلامی و تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان گفت: مأوا و خاستگاه پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از حرکت‌های خودجوش در ماه محرم بود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار