تاریخ انتشار: چهار شنبه 4 اکتبر 2017 | 15:09 ب.ظ
رئیس پلیس راهور استان گیلان:
برخورد با رانندگان متخلف سرویس‌ مدارس در استان گیلان تشدید می‌شود
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان با بیان اینکه از ۱۵ مهرماه طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف سرویس مدارس در استان گیلان افزایش می‌یابد گفت: پلیس با متخلفان به‌طور جدی برخورد می‌کند.
سرویس مدرسه

شکوفه های زیتون- سرهنگ محمدرضا محمدی عصر امروز در جمع خبرنگاران در رشت با اشاره به اینکه همزمان با بازگشایی مدارس ترافیک شهری به‌علت تردد سرویس‌های مدارس افزایش یافته است اظهار داشت: کنترل و ساماندهی این ترافیک از مهرماه در معابر استان گیلان تشدید شده است.

رئیس پلیس راهور گیلان با تاکید بر اینکه در دو هفته نخست آغاز سال تحصیلی سرویس‌های مدارس به‌خوبی ساماندهی نشده بودند گفت: به‌دلیل تازگی شروع به کار سرویس‌ها پلیس راهنمایی و رانندگی از درخواست ارائه برچسب و مجوز کارت سرویس مدارس از رانندگان خودداری کرده بود.

محمدی با بیان اینکه از نخستین روز بازگشایی مدارس تمامی تخلفات رانندگان سرویس مدارس توسط ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی استان برخورد شده است اعلام کرد: از 15 مهرماه طرح تشدید برخورد با تخلفات سرویس‌های مدارس در استان گیلان اجرا می‌شود.

وی از تصادف یک خودروی سرویس مدارس روز گذشته در شهر رشت خبر داد و با تاکید بر اینکه در حادثه مذکور متاسفانه مقصر این تصادف راننده خودرو سرویس مدارس اعلام شد گفت: صبح امروز دو تخلف مهم حادثه‌ساز از سوی رانندگان سرویس مدارس به پلیس راهنمایی و رانندگی استان گزارش شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان با اشاره به اینکه رانندگان سرویس مدارس باید فراتر از دیگران به رعایت قوانین و مقررات رانندگی بپردازند‌اظهار داشت: خط قرمز پلیس راهور استان گیلان برخورد با رانندگان متخلف سرویس مدارس است.

محمدی با بیان اینکه رانندگان سرویس مدارسی که دارای برچسب نباشند 40 هزار تومان جریمه می‌شوند گفت: توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی، داشتن مجوز، سوار نکردن سرنشین اضافه، بستن کمربند ایمنی و توجه به دانش‌آموزان از موارد مهم مورد توجه رانندگان سرویس مدارس محسوب می‌شود./تسنیم

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار