تاریخ انتشار: یکشنبه 8 اکتبر 2017 | 17:40 ب.ظ
فرماندار رودبار در نخستین نشست همراهی با جوانان شهرستان پس از ابلاغ استاندار گیلان
پس از ابلاغ استاندار گیلان به مدیران دستگاههای اداری و اجرایی در خصوص بهره گیری از نیروهای جوان، فرماندار رودبار نخستین نشست همراهی با جوانان را در تاریخ ۹۶/۷/۱۳ تشکیل داد

شکوفه های زیتون- اسماعیل میرغضنفری در این نشست با اشاره به انگیزه، خلاقیت و اهتمام جوانان در کار و تلاش و خدمت گفت: حسب تاکید استاندار گیلان تمهید مقدمات و برنامه ریزیهای مناسب را جهت بهره گیری از این ظرفیت مهم و بزرگ انجام می دهیم.
وی افزود: نقش موثر و پویای جوانان در بخشهای علمی، فناوری، ورزشی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی می تواند گام های بلند نیل به اهداف و برنامه ریزیها را تسریع نماید.
میرغضنفری تعامل و ارتباط همیشگی خود با جوانان را یادآور شد و گفت: از ابتدای خدمت در شهرستان این ارتباط جنبه مشاوره و راهنمایی در اجرای امور نیز پیدا کرده است.
وی با اشاره به دغدغه های اشتغال جوانان خاطر نشان کرد: پیشرفت تکنولوژی و علوم که نقش نیروی انسانی را در چرخه تولید تعدیل و کاهش داده است، ایجاد اشتغال دانش بنیان و مبتنی بر قابلیتهای بومی را ضروری کرده است.
فرماندار رودبار همچنین از تداوم و استمرار این نشستها خبر داد و گفت: برای حصول به نتیجه مطلوب، تمام توان خود را بکار خواهیم بست.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار