تاریخ انتشار: یکشنبه 8 اکتبر 2017 | 18:53 ب.ظ
افزایش 141 درصدی اعتبارات ورزش رودبار
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار گفت: با افزایش 141 درصدی اعتبارات ورزش در شهرستان رودبار باید شاهد تحول در فرایند توسعه رشته های ورزشی باشیم.

شکوفه های زیتون- فاضل بازیار در بیست و ششمین جلسه ورزش شهرستان رودبار که با حضور مسئولین این حوزه برگزار شد، اظهار کرد: با افزایش 141 درصدی اعتبارات ورزش در شهرستان رودبار باید شاهد تحول در فرایند توسعه رشته های ورزشی باشیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار با قدردانی از برگزاری این جلسه یادآور شد: وجود تعامل سازنده از بارزترین شاخصه ها در دستیابی به اهداف توسعه خواهد بود که خوشبختانه در شهرستان رودبار این فرایند به شکل مطلوبی دنبال شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: امید آن داریم با موفقیت های بزرگ در عرصه های ملی جایگاه ورزشمان را در سطح استان و کشور تثبیت کنیم.

اسماعیل میرغضنفری، فرماندار رودبار نیز در این جلسه تاکید کرد: تحول در حوزه ورزش نیازمند همگرایی همه مسئولان و پیشکسوتان و هیئت های ورزشی خواهد بود.

فرماندار رودبار ادامه داد: انتظار می رود با حمایت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و درایت مدیریت ورزش جوانان شهرستان شاهد پیشرفت قابل ملاحظه ورزش قهرمانی و همگانی باشیم.

دکتر جمالی، نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی نیز مطالبه گری اعتبارات استانی و ملی را لازمه توسعه روزافزون برشمرد و گفت: با توسعه زیرساخت ها و افزایش سرانه ورزش می توانیم شاهد شکوفایی ورزشکاران در صحنه های ملی و بین المللی باشیم./ایسنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار