تاریخ انتشار: دوشنبه 9 اکتبر 2017 | 14:07 ب.ظ
فرمانده انتظامی استان گیلان:
‌‌ضایع کردن حق مردم در استان گیلان به‌هیچ‌عنوان قابل قبول نیست‌
فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: چشم‌پوشی از تخلفات و ضایع کردن حق مردم در استان گیلان به‌هیچ‌عنوان قابل قبول نیست.
محمدرضا اسحاقی، فرمانده انتظامی خوزستان

شکوفه های زیتون- محمدرضا اسحاقی عصر امروز در گردهمایی مشترک روسای دادگستری و دادستان‌های استان گیلان با روسای انتظامی استان اظهار داشت: ایجاد امنیت و آرامش پایدار برای مردم استان اصلی‌ترین دغدغه نیروی‌انتظامی استان گیلان است.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه مردم همواره از دستگاه قضا و نیروی انتظامی انتظار برقراری آرامش و امنیت را دارند گفت: توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال موجب پیشگیری قسمت عمده‌ای از جرایم می‌شود.

سردار اسحاقی با تاکید بر اینکه قسمت عمده‌ای از جرایم به‌دلیل محدودیت‌های مالی و منابع اتفاق می‌افتند افزود: حوزه نیروی‌انتظامی و دستگاه قضا از مهم‌ترین حوزه‌های درگیر مباحث اجتماعی در جامعه محسوب می‌شود.

وی با تاکید بر همدلی و همراهی دستگاه قضا و نیروی‌انتظامی در استان گیلان خاطرنشان کرد: همه ساله وفاق و همدلی بین این دو نهاد افزایش یافته و نواقص و کاستی‌ها به‌خوبی در حوزه‌های مذکور رفع می‌شود.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه همواره باید بر‌اساس ضوابط و مقررات به تمامی تخلفات در استان رسیدگی کرد افزود: چشم‌پوشی از تخلفات و ضایع کردن حق مردم در استان گیلان به‌هیچ‌عنوان قابل قبول نیست.

سردار اسحاقی حرکت در مسیر تعالی و ارتقاء امنیت استان گیلان را هدف اصلی این نهاد دانست و تصریح کرد: باید بیان نواقص و انتقاد را با جان و دل پذیرا بود و برای رفع مشکلات جهادی اقدام کرد.

وی عدالت‌طلبی، احقاق حق و بسترسازی مناسب در جامعه را از ویژگی‌های مجموعه انتظامی عنوان کرد و گفت: نشست‌های فنی مشترک بهترین راه‌حل رفع نواقض در استان گیلان است و توجه به این مقوله موجب رفع مشکلات می‌شود.

فرمانده انتظامی استان گیلان با تاکید بر اینکه با تاکید بر اینکه مشکلات و کم‌کاری‌دستگاه ها با نشست‌های تخصصی و فنی در بخش‌های مختلف استان کاهش می‌یابد بیان کرد: روزمرگی و تعلیق در بخش قضایی و انتظامی استان گیلان به‌هیچ عنوان وجود ندارد.

سردار اسحاقی با اشاره به ضرورت ارتقاء اجرای احکام و افزایش سطح آگاهی در استان گیلان خاطرنشان کرد: تلاش است با اقدامات موثر و برگزاری نشست‌های مشترک در پایان سال کارنامه‌ای موفق را در کاهش جرایم استان گیلان ارائه دهیم./تسنیم

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار