تاریخ انتشار: دوشنبه 9 اکتبر 2017 | 16:24 ب.ظ
عباسی عنوان کرد :
آمادگی شرکت نفت گیلان برای مواجهه با شرایط جوی نیمه دوم سال
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان از آمادگی این شرکت برای مواجهه با شرایط جوی نیمه دوم سال خبر داد.

شکوفه های زیتون- علی اصغر عباسی در گفت وگو با خبرنگاران، با اعلام آمادگی کامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان برای مواجهه با برودت هوا و شرایط جوی نیمه دوم سال 96 گفت: در آستانه سرما کلیه تمهیدات برای مواجهه با شرایط جوی نامناسب اتخاذ و ذخیره سازی سوخت دوم صنایعی که ممکن است به دلیل افت فشار گاز از نفتگاز استفاده کنند انجام شده  است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان افزود: از مجموع 221 میلیون لیتر نفتگاز نیروگاهی که از ابتدای سال تاکنون در سطح استان توزیع شده است، 143 میلیون لیتر به نیروگاه سیکل ترکیبی رشت، 55 میلیون لیتر به نیروگاه پره سر و 23 میلیون لیتر به نیروگاه لوشان ارسال شده است که به ترتیب ذخیره سازی 93، 91 و 88 درصدی این نیروگاهها را به دنبال داشته است.

وی همچنین اضافه کرد: از ابتدای سال تاکنون مجموعاً پنج میلیون و 800 هزار لیتر سوخت هواپیمایی از طریق مرکز سوختگیری هواپیمائی شهید اسدپور رشت برای فرودگاه بین المللی سردار جنگل کلانشهر رشت ارسال شده است و برای شش ماه دوم نیز ذخیره سازی انجام ش د.

عباسی تعداد نفتکش های سوخترسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان را 120 دستگاه عنوان کرد که آماده بارگیری و حمل فرآورده درکل استان و همچنین سایرمناطق است و افزود: در این راستا صد در صد نفتکش های فرسوده در سال های اخیر نوسازی شده است./ایسنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار