تاریخ انتشار: سه شنبه 10 اکتبر 2017 | 17:19 ب.ظ
اختصاص 8 میلیارد ریال اعتبار به سالن ورزشی رستم آباد
فرماندار رودبار در جمع جمعی از جوانان رستم آباد در شهرداری این شهر از ادامه ساخت ورزشگاه رستم آباد و سالن ورزشی با اهتمام نماینده و فرماندار شهرستان و مدیر کل ورزش و جوانان برای افزایش سرانه ورزشی خبر داد.
شکوفه های زیتون- اسماعیل میرغضنفری در ادامه سلسله نشست‌های هم اندیشی با جوانان شهرستان رودبار، در جمع جمعی از جوانان رستم‌آباد در شهرداری این شهر از ادامه ساخت ورزشگاه رستم‌آباد و سالن ورزشی با اهتمام نماینده و فرماندار شهرستان و مدیر‌کل ورزش و جوانان برای افزایش سرانه ورزشی خبر داد و افزود: 8 میلیارد ریال به سالن ورزشی اعتبار اختصاص یافته‌است و ورزشگاه هم به‌عنوان پروژه ملی در سه مرحله ساخته می‌شود.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی سد دیورش از یک‌ماه قبل خاطر‌نشان کرد: با ساخت این سد که امیدواریم در زمان پیش بینی شده ۱۸ ماهه به اتمام برسد، آب شرب با کیفیت شهرهای توتکابن، رستم آباد، رودبار، منجیل و لوشان و روستاهای مسیر تامین می شود.

وی برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های صورت گرفته در بخش زیتون و فرآورده‌های آن را یادآور شد و گفت: علاوه بر افزایش سرانه مصرف زیتون و روغن زیتون در کشور، صادرات آن را نیز شاهد هستیم.

فرماندار همچنین با تبیین روند اجرای امور در دستگاههای اداری و اجرایی شهرستان اصلاح در عملکرد مدیران را از اولویت کاری خود دانست و تاکید کرد: اصلاح در امور را بهتر از تغییر می‌دانم.

وی درآمد پایدار برای شهرداریها را ضروری دانست و گفت: درصددیم این امر مهم با استفاده از قابلیت‌های موجود رستم آباد در زمان مناسب محقق شود تا ارائه خدمات شایسته تر و مطلوب تری به مردم خصوصا” جوانان صورت گیرد.

فرماندار نظرات، انتقادات و پیشنهادات جوانان را مفید ارزیابی کرد و اظهار داشت: موارد مطالبه شده جوانان که جنبه اجرایی داشته باشد بررسی و اقدام می‌شود و این نشست‌ها در شهرها و مناطق دیگر شهرستان نیز برگزار می شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار