تاریخ انتشار: یکشنبه 5 نوامبر 2017 | 12:14 ب.ظ
مدارس البرز تعطیل شدند/ دستگاه‌های امدادی در آماده‌باش قرار گرفتند
مدیرکل مدیریت بحران استان البرز از تعطیلی مهدکودک‌ها، پیش دبستان‌ها و دبستان‌های نوبت صبح و بعداز ظهر روز یکشنبه(14 آبان) همه شهرستان‌های استان البرز به جز طالقان به دلیل تشدید آلودگی هوا خبر داد.
شکوفه های زیتون- مهدی مهرور در حاشیه جلسه اضطراری که  بعدازظهر شنبه(13 آبان) به منظور بررسی آلودگی هوای استان تشکیل شد گفت: با توجه به اخطاریه هواشناسی و همچنین محیط زیست استان مبنی بر آلودگی هوا ، مدیرکل مدیریت بحران اقدام به صدور اخطاریه شماره 11 و ابلاغ به کلیه سازمان‌ها، دستگاه‌ها و مراکز کرد.
مهرور افزود: در این اخطاریه تصمیم به تعطیلی مهدکودک‌ها، پیش دبستان‌ها و دبستان‌ها در تمامی شهرستان‌های استان به جز طالقان در نوبت صبح و بعداز ظهر روز یکشنبه،  تهیه و توزیع ماسک توسط هلال احمر و اورژانس و آماده باش و استقرار  این دو دستگاه در مراکز پر تردد، عدم استفاده از سوخت مایع در صنایع، تعطیلی کارخانجات آسفالت و معادن، به کارگیری حداکثر توان ناوگان حمل و نقل عمومی، ممنوعیت فعالیت‌های ورزشی و تعطیلی موقت مراکز صنعتی موثر در تشدید آلودگی هوا گرفته شد.
وی در پایان گفت: همچنین فردا ساعت چهار بعد از ظهر جلسه دوم کمیته اضطرار و جلسه فوق‌العاده کارگروه کاهش آلودگی هوا به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار برگزار خواهد شد./آفتاب
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار