تاریخ انتشار: سه شنبه 14 نوامبر 2017 | 18:23 ب.ظ
فرمانداررودبار:
فرمانداررودبار:حادثه دلخراش زلزله استان کرمانشاه،که موجب کشته ومجروح شدن جمعی ازهموطنان عزیزگردید،تألم وتأثرعمیق دررودبارکه زلزله 7/3ریشتری سال 69 ودرگذشت هزاران نفرازعزیزانشان راشاهد بودند،موجب شد
حادثه دلخراش زلزله که موجب کشته و مجروح شدن جمعی از هموطنان عزیز استان کرمانشاه گردید، تألمات و تأثرات عمیق مردم و مسئولان شهرستان رودبار که خود زلزله 7/3 ریشتری 31 خرداد سال 69 و درگذشت هزاران نفر از عزیزانشان را شاهد بودند، موجب گردید.
شکوفه های زیتون

به نام خدا

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

حادثه دلخراش زلزله که موجب کشته و مجروح شدن جمعی از هموطنان عزیز استان کرمانشاه گردید، تألمات و تأثرات عمیق مردم و مسئولان شهرستان رودبار که خود  زلزله 7/3 ریشتری 31 خرداد سال 69 و درگذشت هزاران نفر از عزیزانشان را شاهد بودند، موجب گردید.
فقدان پاره های تن کرمانشاه را به اهالی این استان همیشه قهرمان که سابقه رشادت ها، ایثارگریها و مقاومت جانانه شان در دوران دفاع مقدس بر تاریخ پرافتخار کشور نقش بسته است تسلیت عرض می نمایم و امیدوارم خداوند رحمان روح سفرکردگان را با ارواح مطهر صلحا محشور و به بازماندگان صبر و شکیبائی عنایت فرماید.
بی شک شهرها و روستاهای زلزله زده در پی تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری همانند شهرستان رودبار عزیز با همت والای مردم بهتر از گذشته ساخته خواهد شد و بار دیگر جوانه های امید و زندگی در آن منطقه شکوفا خواهد شد.
سلامتی و سرافرازی تمامی هموطنان عزیز را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) در ایرانی آباد، آزاد و مستقل از خداوند منان مسئلت می نمایم.

اسماعیل میرغضنفری
فرماندار شهرستان رودبار

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار