تاریخ انتشار: شنبه 2 دسامبر 2017 | 18:44 ب.ظ
کشف بزرگترین محموله قاچاق مواد مخدر کشور در هرمزگان/ ۸تن و ۷۷۸ کیلو تریاک، ۱۰۰ کیلوگرم هروئین
منطقه جانوری منتهی الیه شرقی استان هرمزگان و در منطقه‌ای مثلثی بین استان‌های کرمان، هرمزگان و سیستان بلوچستان واقع شده و به نوعی محل بارانداز مواد مخدر قلمداد می‌شود که این فرماندهی با احداث پاسگاه جدید سدیج، به صورت جدی برخورد با سوداگران مرگ را در دستور کار خود قرار داده است.

شکوفه های زیتون- فرمانده انتظامی استان از کشف بزرگترین محموله قاچاق مواد مخدرکشورطی پنج سال گذشته ‌به میزان ۸ تن و ۸۷۸ کیلو انواع مواد مخدر طی یک عملیات مسلحانه در استان خبر داد.

 ‌سردار عزیزاله ملکی صبح امروز در جمع خبرنگاران، افزود: در ادامه سلسله عملیات‌های مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ، مأموران با بهره‌گیری از شیوه‌های خاص پلیسی از بارانداز و تردد محموله سنگین مواد مخدر در منطقه جانوری شهرستان جاسک مطلع و با اشرافیت اطلاعاتی و در یک دوره ۴۵ روزه‌، محل دقیق تردد قاچاقچیان مواد مخدر، بارانداز و محل دپوی مواد را ‌شناسایی کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: به لحاظ کوهستانی بودن مسیر و اشراف دیدبانی قاچاقچیان بر منطقه‌، پس از یک درگیری مسلحانه بین ماموران انتظامی و اشرار قاچاقچی در نزدیکی دپوی مواد مخدر، قاچاقچیان بعد از درماندگی در درگیری، با استفاده از تاریکی هوا عرصه را بر خود تنگ دیده و از محل متواری شدند.

سردار ملکی اظهار کرد: طی این عملیات ماموران موفق به کشف و ضبط ۸ تن و ۸۷۸ کیلو گرم انواع مواد مخدر شامل ۸ تن و ۷۷۸ کیلو تریاک، ۱۰۰ کیلوگرم هروئین، تعداد ۵ قبضه سلاح جنگی به همراه مهمات مربوطه و ۳ دستگاه بی سیم دستی از قاچاقچیان شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه یک نفر از قاچاقچیان دستگیر و تحقیقات جهت شناسایی متهمان ادامه دارد، خاط‌رنشان کرد: منطقه جانوری منتهی الیه شرقی استان هرمزگان و در منطقه‌ای مثلثی بین استان‌های کرمان، هرمزگان و سیستان بلوچستان واقع شده و به نوعی محل بارانداز مواد مخدر قلمداد می‌شود که این فرماندهی با احداث پاسگاه جدید سدیج، به صورت جدی برخورد با سوداگران مرگ را در دستور کار خود قرار داده است./خط اعتدال

برچسب‌ها: ,
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار