تاریخ انتشار: یکشنبه 3 دسامبر 2017 | 20:21 ب.ظ
شناسایی راهزنان جاده فومن – سراوان /جستجو برای ۳متهم دیگر ادامه دارد
رئیس پلیس آگاهی گیلان از شناسایی راهزنان جاده های استان به ویژه جاده فومن- سراوان خبرداد و گفت: یک متهم دستگیر و جستجوها برای دستگیری سه متهم دیگر ادامه دارد.

شکوفه های زیتون- وی با اشاره به شگردهای دزدی این افراد، افزود: سارقان در مواقعی که سرعت خودروهای باری کم بود خود را به قسمت بار می رساندند و کالاهای سرقت را به خودروهای همدستانشان که پشت و یا کنار خودروهای باری حرکت می کردند انتقال می دانند.

رئیس پلیس آگاهی گیلان در ادامه به دستگیری یک نفر از متهمان که راننده یک پژو ۴۰۵ بوده اشاره و خاطرنشان کرد: سه همدست دیگ این متهم نیز  در جنگل های اطراف این جاده متواری شدند که تلاش برای شناسایی و دستگیری آنان ادامه دارد.

وی تصریح کرد : بر اساس اعتراف متهم دستگیر شده و تحقیقات اولیه ، سه راهزن دیگر اهل استان کهکیلویه و بویر احمد هستند که ۱۰ روز پیش در شهر فومن یک خانه اجاره کرده تا اموال سرقتی را به آنجا منتقل کنند.

سرهنگ فلاح کریمی ادامه داد: از خانه سارقان،  دو تُن برنج، مقدار زیادی سیگار، پوشاک، قطعات خودرو و مواد غذایی کشف و ضبط شد.

سرهنگ فرهاد فلاح کریمی اظهار کرد: چهار راهزن که شبانه در جاده های گیلان به ویژه جاده فومن – سراوان رشت از خودروهای باری در حال حرکت سرقت می کردند هنگام سرقت در جاده فومن – صومعه سرا شناسایی شدند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار