شکوفه های زیتون- وی با بیان اینکه باید تکلیف برای مونسان، رئیس میراث فرهنگی کشور مشخص شود گفت: باید مدیریت میراث را در استان مدیریت کنیم و مدیریت آن را به استاندار بسپاریم.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با اذعان به اینکه باید برای معیشت مردم گریه کرد بیان کرد: آب استان با یک استراتژی خوب مدیریت‌شده است و آب مرزی در گیلان نیز باید مدیریت شود و بحث سدهای پلرود، شفارود و آیت‌الله بهجت ما را نگران کرده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون نتوانسته‌ایم آب مرزی را در استان را به‌صورت مرزی اداره کنیم تصریح کرد:  گیلان با داشتن رودخانه‌های مرزی در شهرستان‌های مرزی، مدیریت مرزی ندارد که می‌تواند با مدیریت صحیح مشکلات آب شرب و کشاورزی استان‌های مرزی را حل کنیم.

قربانی با تأکید بر اینکه باید هماهنگی مدیران ارشد استان و نمایندگان استان بیشتر شود گفت: عدم هماهنگی مدیران استان با مجمع نمایندگان از جمله گله‌مندی همکاران ما در استان گیلان است.

وی با تأکید بر اینکه از اصلی‌ترین موضوع در روزهای اخیر  واردات برنج بود گفت: با توجه به اینکه کسری برنج محدود بود اما با مدیریت ناکافی مقدار زیادی برنج وارد کشور شد و با این رویه مدیریت برنج کشور بر سر برنج ما همان خواهد آمد که بر سر چای ما آمده است./گیلان تایمز

این خبر را به اشتراک بگذارید :