تاریخ انتشار: پنجشنبه 1 فوریه 2018 | 17:20 ب.ظ
گیلان رتبه اول سالمندی را در کشور دارد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان گفت:هزار و 700 واحد مسکونی از سوی این نهاد در ایام دهه فجر به مددجویان واگذار می شود.

شکوفه های زیتون- علیرضا محمدی در نشست خبری مدیران کل عضو کمیته همیاری و تشکل‌های مردمی دهه فجر با تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: بالغ بر 180 هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد هستند که به 30 هزار نفر غیرمستقیم خدمات ارائه می شود.

وی با بیان اینکه گیلان رتبه اول سالمندی را در کشور دارد، افزود: 78 هزار نفر جمعیت گیلان را سالمندان تشکیل می‌دهند.

محمدی،نقش مؤثر محرومان در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب و استحکام سازی جمهوری اسلامی را از اهداف تشکل‌های مردمی عنوان کرد و افزود: فراهم‌سازی زمینه آشنایی محرومان با دستاوردهای انقلاب اسلامی و تبیین رویکردهای دهه پیشرفت و عدالت و ایجاد امید و نشاط نسبت به آینده انقلاب اسلامی از اهداف کمیته حضرت امام است.

وی،دیدار با خانواده شهدا،جانبازان،مددجویان،ایتام و معلولین،محفل انس با قرآن،تجلیل از نخبگان و دانشجویان،برگزاری همایش خیرین و نیکوکاران،افتتاح مسکن مددجویی و طرح اشتغال و رونمایی از طرح نرم‌افزاری،حضور پزشکان در مناطق محروم همایش پیاده‌روی و تجلیل از زنان سرپرست خانوار،نشست با همکاران عضو کمیته همیاری را ازجمله برنامه‌های این کمیته در ایام‌الله دهه مبارک فجر عنوان کرد.

مدیرکل کمیته امداد گیلان از آزادی 40 زندانی غیرعمد با کمک مؤسسات خیریه و خیرین نیکوکار در دهه فجر امسال خبر داد و اظهار کرد: 1396 نفر از مددجویان در دهه فجر امسال به کمک خیرین به مشهد مقدس عازم می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان گیلان،تصریح کرد: هزار و 700  واحد مسکونی از سوی این نهاد در ایام دهه فجر به مددجویان واگذار می شود.

محمدی با اشاره به اینکه امداد 3 هزار و 350 واحد مسکونی در اختیار خانواده تحت پوشش قرار می‌دهد،گفت:کمیته امداد این واحدها را با اعتباری 31 میلیون تومان در راستای ساخت و تعمیر باسازی و بر اساس اولویت در اختیار مددجویان قرار داده است./ایسنا

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار