تاریخ انتشار: چهار شنبه 7 فوریه 2018 | 15:23 ب.ظ
مدیرعامل شرکت گاز گیلان:
بهره مندی گیلان از گاز به 97.6 درصد افزايش يافت
مدیرعامل شرکت گاز گیلان گفت: همزمان با چهلمین سال انقلاب اسلامی ایران 50 روستا و 87 واحد صنعتی از نعمت گاز بهره مند شدند.

شکوفه های زیتون- حسین اکبر در گفت وگوبا خبرنگاران با بیان اینکه همزمان با چهلمین سال انقلاب اسلامی ایران 50 روستا و 87 واحد صنعتی از نعمت گاز بهره مند شدند،اظهار کرد:برای گازرسانی به 50 روستا بالغ بر 211 کیلومتر عملیات شبکه گزاری انجام و اعتباری معادل 120 ميليارد ریال هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان،از بهره مندی بيش از 2 هزار و 500 خانوار روستایی از نعمت گاز خبر داد و تصریح کرد:با بهره مندی اين تعداد خانوار از نعمت گاز در دهه مبارک فجر،تعداد خانوارهای بهره مند از گاز طبيعی در گيلان به 831 هزار خانوار رسيده و درصد بهره مندی خانوارهای گيلانی به 97.6 درصد افزايش يافته است.

وی ادامه داد:هم اكنون عملیات گازرسانی به 57 روستای دیگر در حال اجراست که در صورت تامین بودجه در سال 97 به بهره برداری خواهد رسید.

این مقام مسئول،از گازرسانی به 87 واحد صنعتی عمده در سطح استان با اعتباری بالغ بر 21 ميليارد ريال خبر داد و عنوان کرد:گازرسانی به اين واحدها سبب صرفه جویی 12 ميليون لیتر فرآورده های نفتی شده است.

اکبر از اجرای عملیات گازرسانی به 62 واحد صنعتی عمده دیگر با اعتباری بالغ بر 23 میلیارد ریال خبر داد و گفت:گازرسانی گسترده در استان زمینه رونق کسب و کار کارگاه های کوچک و محلی در روستاها و مناطق دوردست را فراهم ساخته است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار