شکوفه های زیتون-  حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم عباسپور امروز در جمع اعضای ستاد دهه فجر رودبار، ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت دهه فجر اظهار کرد: رژیم پهلوی وابسته به استکبار به دنبال سروری بر ملت بود.

وی با بیان اینکه در رژیم پهلوی فساد در کشور بیداد می کرد، ادامه داد: ملت ایران ظلم و جنایت را تاب نیاوردند و انقلاب اسلامی را به رهبری امام(ره) پایه ریزی کردند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رودبار، پیشرفت و آبادانی را از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: پیشرفت شهرها و روستاهای کشور قبل و بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قابل مقایسه نیست.

حجت الاسلام عباسپور با بیان این مطلب بیان داشت: سال ۵۹ در پادگان منجیل در حال گذراندن دوره آموزش نظامی بودم که برای یک تلفن زدن باید ساعتها در صف می ماندیم تا از تنها باجه منجیل استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه باید قدردان دستاوردها و خدمات انقلاب باشیم، افزود: امروز دورترین روستاهای رودبار به یمن انقلاب از نعمت آسفالت بهره مندند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رودبار، با تاکید برای اینکه برای خدمت به انقلاب و نظام بهای سنگینی را پرداخت می کنیم، گفت: استمرار ارزشهای انقلاب در مقابل هجمه های دشمن بهای سنگینی دارد.

حجت الاسلام عباسپور بیان داشت: عده ای برای اینکه انقلاب و نظام به عزت و سربلندی برسد از جانشان مایه گذاشته اند.

وی با بیان اینکه داشته های انقلاب را نباید انکار کنیم، ادامه داد: در کنار مشکلات باید خدمات و اقدامات انقلاب هم به مردم بازگو شود.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :