تاریخ انتشار: شنبه 17 فوریه 2018 | 17:17 ب.ظ
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان تاکید کرد؛
حمایت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از تولید صادرات محور
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: از تولید محصولات صادرات محور نظیر برنج، چای و صنایع نساجی با هدف توسعه صادرات پایدار و درآمدزایی در استان حمایت می کنیم.
 شکوفه های زیتون- فرهاد دلق پوش غروب پنجشنبه در حاشیه همایش ملی فرصت ها و محدودیت های سرمایه گذاری آستارا در هتل اسپیناس این شهرستان افزود: با اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان برای حمل و نقل کالاهای کشورهای خارجی نظیر چین به داخل کشور و اروپا از طریق بندرهای استان های گیلان، گلستان و مازندران تفاهم نامه امضاء کرده ایم.

وی اضافه کرد: آستارا نزدیک ترین مرز زمینی به اروپا، آسیای میانه و خاورمیانه است و اگر زیرساخت‌های تجاری و اقتصادی این شهرستان نظیر بندر و راه آهن تکمیل شود، ۱۵ هزار فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم ایجاد خواهد شد.


وی با اشاره به اینکه این همایش فرصت فراهم کردن زیرساخت های اشتغال است، تصریح کرد: با تکمیل خط آهن آستارا-آستارا، این شهرستان با برخورداری از مرزهای ریلی، زمینی و دریایی نقش ممتازی در منطقه ایفا خواهد کرد.

دلقپوش انعقاد تفاهم نامه تجاری با مسئولان مرتبط روسیه را از برنامه های سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان اعلام کرد.
همایش ۲ روزه فرصت ها و محدودیت های سرمایه گذاری آستارا از پنجشنبه با حضور چهره های علمی از نقاط مختلف کشور در هتل اسپیناس آستارا آغاز شده است.
شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار