تاریخ انتشار: شنبه 17 فوریه 2018 | 17:41 ب.ظ
امام جمعه منجیل:
حضور مردم در ۲۲ بهمن خیره کننده بود/ مراسم معنوی شهید نوری به همت جوانان آتش به اختیار برگزار شد
امام جمعه منجیل با بیان اینکه یادواره شهید مدافع حرم بابک نوری در شهرک ایثارگران، معنوی و سازنده بود، گفت: این مراسم به همت جمعی از جوانان آتش به اختیار که در فرهنگ معجزه می کنند، برگزار شد.

شکوفه های زیتون- حجت الاسلام والمسلمین سیداعلا خضری در خطبه های عبادی و سیاسی جمعه شهر منجیل که با حضور نمازگزاران ولایی این شهر در مسجد طاهریه برگزار شد، ضمن توصیه نمازگزاران به تقوای الهی اظهار کرد: یک چهارم قرآن در باره اهل بیت علیهم السلام است.

وی با اشاره به کلام نبی مکرم اسلام که فرمود: زهرا(س) نور خداست، ادامه داد: اینکه می بینیم پیامبر می فرماید فاطمه بضعه منی، ام ابیهاو … بی دلیل و بر مبنای احساسات نیست و برمبنای وحی است.

خطیب جمعه شهر منجیل، بیان داشت: ولایت یک امانت الهی است و برای این باید خدا را شاکر باشیم که شیعه و ولایت مدار هستیم.

حجت الاسلام خضری، با تاکید بر اینکه اگر دنیا و آخرت را می خواهیم در مودت و دوستی با اهل بیت علیهم السلام است، افزود: کسی هزاران سال در کعبه عبادت کند اما مودت و ولایت را در قلبش نپروراند عبادتش عبادت نیست.

وی، ضمن تقدیر و تشکر از شهروندان شهر منجیل در یوم الله ۲۲ بهمن، بیان کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن خیره کننده و تماشایی بود.

امام جمعه منجیل با بیان اینکه یادواره  شهید مدافع حرم بابک نوری در شهرک ایثارگران، معنوی و سازنده بود، ادامه داد: این مراسم به همت جمعی از جوانان آتش به اختیار که در فرهنگ معجزه می کنند، برگزار شد.

حجت الاسلام خضری، یادآور شد: این جوانان ادامه دهنده راه همان شهدایی هستند که برای دفاع از انقلاب و آرمانهایش از جان خود گذشتند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به ساماندهی جزیره منجیل پرداخت و گفت: فکر طاغوتی را از جزیره برانداخته اید، در نظام اسلامی پیکر شهید گمنام را در این محل تدفین یا پرچم جمهوری اسلامی را نصب کنید.

خطیب جمعه منجیل با توصیه به کاربران شبکه های اجتماعی بیان داشت:  کسانی که در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند به دنبال مطالب کذب و دروغ نروند، در نوشتار مطالب ادب را رعایت کنند و مطالبی بیان کنند که صادقانه است.

حجت الاسلام خضری ضمن تسلیت ایام شهادت حصرت فاطمه زهرا(س) و تاکید بر برگزاری هرچه بهتر برنامه های عزاداری فاطمیه، گفت: حضرت زهرا(س) سپر ولایت است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود حمایت از جبهه مقاومت را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید پشتیبان سوریه، عراق، یمن و همه کشورهای مظلوم باشیم.

خطیب جمعه منجیل، با اشاره به کلام مقام معظم رهبری  که فرمودند تا ۲۵ سال آینده اسرائیل محو خواهد شد، گفت: مساله فلسطین مساله اصلی جهان اسلام بوده، هست و خواهد بود.

حجت الاسلام خضری، با اشاره به جنایات کشور آمریکا بیان داشت، جوانان قلم فرسایی کنند و جنایات این کشور را بیان کنند و نگذارند آنها علیه کشور اقدام کنند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار