تاریخ انتشار: یکشنبه 18 فوریه 2018 | 18:08 ب.ظ
امام جماعت توتکابن رودبار:
حضرت زهرا(س) با تمام وجود از ساحت ولایت دفاع کرد
امام جماعت توتکابن رودبار، گفت: یکی از برجسته ترین ابعاد زندگی آن حضرت بعد سیاسی است که زهرای مرضیه (سلام الله علیها) پرونده درخشانی در این زمینه دارد و با تمام وجود از ساحت ولایت دفاع کرد.

شکوفه های زیتون-  حجت‌الاسلام رحمان نوایی در مراسم عزاداری ایام فاطمیه ضمن تسلیت ایام فاطمیه گفت: حضرت فاطمه (س) درزندگی خانوادگی، گفتار و رفتارش همواره رضایت خدا را بر رضایت خود مقدم می‌کرد.

وی برضرورت توسعه تعالیم و ارزش‌های اخلاقی حضرت زهرا(س) در مراسم ویژه عزاداری ایام فاطمیه تأکید و تصریح کرد: یکی از برجسته ترین ابعاد زندگی آن حضرت بعد سیاسی است که زهرای مرضیه(سلام الله علیها) پرونده درخشانی در این زمینه دارد و با تمام وجود از ساحت ولایت دفاع کرد.

این مبلغ دینی ادامه داد: رسول اکرم (ص) بارها و بارها حضرت فاطمه(س) را ستوده و از او تجلیل می کرد و در مواقع بسیاری می‌فرمود پدرش به فدایش باد و گاه خم می‌شد و دست او را می‌بوسید، به هنگام سفر از آخرین کسی که خداحافظی می‌ کرد فاطمه(س) بود و به هنگام بازگشت به اولین محلی که وارد می‌شد خانه آن حضرت بود.

حجت الاسلام نوایی اظهار داشت: فاطمه زهرا(س) الگو و سر مشق تمام زنان عالم است و بانوان و خواهران ما باید با تأسی گرفتن از این بانوی بزرگ که خداوند متعال در شأن و عظمت او سوره کوثر رافرستاد راه سعادت و خوشبختی را دریابند و جسم و جان خویش رادر زلال معرفت ایشان شستشو دهند و نجات یابند.

روحانی مستقر توتکابن رودبار در پایان یادآور شد: حضرت فاطمه زهرا(س) در سنین جوانی، از لحاظ مقام معنوی به جایی می رسد که بنابر آنچه که در بعضی از روایات است، فرشتگان با او سخن می‌گویندو حقایق را به او ارایه می دهند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار