تاریخ انتشار: چهار شنبه 21 فوریه 2018 | 16:26 ب.ظ
ساغری رییس صندوق کارآفرینی امید شهرستان رودبار:
پروژه های دهه مبارک فجر در شهرستان بارقه ی امید را در دل جوانان زنده کرد
حضور دکتر شیخ الاسلامی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گیلان در کنار کاروان امید شهرستان برای افتتاح طرحهای سرمایه گذاری صندوق در دیار زیتون نیز یکی از برنامه های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان بود.

شکوفه های زیتون- شهرستان رودبار در ایام مبارک دهه فجر شاهد افتتاح پروژه ها و طرحهایی بود که در این میان امید به زندگی، توجه ویژه به ظرفیت جوانان و نیز معیشت مردم کاملا مشهود بود. سید اسماعیل میرغضنفری فرماندار ساعی و پر تلاش شهرستان به عنوان نماینده عالی دولت و دکتر منوچهر جمالی نماینده محترم مردم شریف شهرستان رودبار با همراهی معاون سخت کوش برنامه ریزی و امور عمرانی و مدیران دستگاههای اجرایی با حضور در بخشها، شهرها و روستاها نوید بخش روزهای پرامیدی در شهرستان بودند که با تدبیر این عزیزان بدست آمد.

حضور دکتر شیخ الاسلامی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان گیلان در کنار کاروان امید شهرستان برای افتتاح طرحهای سرمایه گذاری صندوق در دیار زیتون نیز یکی از برنامه های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان بود.

دکتر زهرا ساغری رییس صندوق کارآفرینی امید شهرستان که برای به بار نشستن این طرحها و نیز برای افتتاح هرچه بهتر آنها در طول ایام دهه فجر تمام مساعی خود را به کار بست در خصوص اهمیت این برنامه ها بیان داشت: خداوند بزرگ با لطف بیکران خود امسال نیز به ما تفضّل و موهبت نمود تا شاهد روزهای خوب و پُرباری در حوزه کارآفرینی و اشتغال به ویژه برای جوانان و روستاییان عزیز شهرستان رودبار باشیم.

دکتر ساغری در ادامه افزود: بارقه امیدی که در دل جوانان جویای کار، کم توقع و مستعدِ شهرستان با افتتاح این طرحها حاصل شده است ما را بر آن می دارد و وظیفه ای ما دوچندان شده است تا با ادامه ی این روند، علاوه بر تثبیت کسب و کارهای ایجادی و رونق آنها، نشاط و امیدِ حاصله را در دلِ نازنین مردمان شهرستان زنده نگه داریم.

رییس صندوق کارآفرینی امید شهرستان در خاتمه افزود: بعد از ایام نوروز ما بدور از هیاهو و استعانت از خداوند رحمان و فارغ از هرگونه تنش که برخی در فضای مجازی به دنبال ناامید کردن مردم و جوانان می باشند به خدمت رسانی بیشتر ادامه خواهیم داد و در این راستا تا پایان سال جاری و بعد از ایام نوروز نیز برنامه ها و طرحهای اشتغال زایی صندوق را با قدرت بیشتر پی خواهیم گرفت تا در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و سیاستهای ابلاغی دولت عزیز تدبیر و امید گام برداشته باشیم تا ان شاءا…ثمره آن بارور شدن بذر امیدی است که در دلها جوانه زده و روزبه روز رو به تعالی است.


 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار