تاریخ انتشار: چهار شنبه 21 فوریه 2018 | 17:13 ب.ظ
محمدرضا باهنر در یادواره شهید سیّد مخزن موسوی در رودبار:
چوب لای چرخ دولت گذاشتن حزب اللهی بودن نیست
به روحانی رأی ندادم اما برای حل مشکلات همه باید به دولت کمک کنیم

شکوفه های زیتون/ پویان دلیری – کاوش ولیزاده

مراسم یادواره شهید سیدمحمد تقی مخزن موسوی اولین فرمانده شهید سپاه رودبار و طلبه شهید مجتبی انصاری با حضور محمدرضا باهنر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، میرغضنفری فرماندار رودبار، دکتر جمالی نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام داودی امام جمعه رودبار، سرهنگ فلاح فرمانده سپاه ناحیه رودبار، روسای ادارت، نهادها و مردم شهید پرور شهرستان رودبار روز پنجشنبه 26 بهمن در مسجد امام جعفر صادق(ع) دوگاهه برگزار شد.

 

محمدرضا باهنر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که سخنران ویژه این مراسم بود در ابتدای سخنان خود با بیان اینکه چهل سالگی انقلاب اسلامی با معنای بلوغ و کامل شدن انقلاب اسلامی است اظهار داشت: رسانه ها تلاش کنند کارنامه عالمانه و عادلانه بدور از افراط و تفریط همراه با نقاط قوت و افتخار آمیز را به نسل های آینده انقلاب اسلامی تقدیم کنیم. وی با اشاره به مطالبه گری نسل آینده تاکید کرد:

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه امروز از ۷۰ درصد جمعیت جمهوری اسلامی ایران بعد از انقلاب به دنیا آمده اند گفت: این انقلاب باید به نسل های آینده تحویل داده شود تا مسیر امام(ره) و شهدا استمرار داشته باشد.

نسل آینده از انقلاب سئوال خواهد پرسید که برای نرخ بیکاری که آزار دهنده است و هر خانواده ای فارغ التحصیل بیکار روی دست شان مانده و رکود باعث تعطیلی خانواده ها شده چه کرده ایم.

وی افزود: اگر می خواهیم اشکالات را بگوییم گردن این و آن، چپ و راست، اصلاح طلب و اصولگرا و این دوره مجلس آن دوره مجلس نیندازیم.

عضو مجمع نشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اگر منافع حزبی، جناحی، قومیتی باعث شده باشد که منفعت مردم را کنار گذاشته و راه دیگری را انتخاب کرده باشیم نمی توانیم در پیشگاه خدا جوابگو باشیم.

وی تصریح کرد: در دوران مبارزاتی انقلاب یک نفر را پیدا نمی کردید که برای پست، مقام و مال برای انقلاب مجاهدت کند تا چیزی عایدش بشود.

باهنر، در بخش دیگری از سخنان خود، بیان داشت: امروز که از سوی آمریکا به طرفداری از ترور محکوم می شویم بیش از ۱۸ هزار نفر شهید ترور داریم. شهدای ترور، شهیدان گمنام انقلاب هستند که هر کدامشان یک ملت هستند و نمونه بارز آن شهید موسوی است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت افزود: با این همه پیشرفت و اقتدار کشور، مردم مستحق نرخ بیکاری ۱۳ تا ۳۰ درصد نیستند.

باهنرگفت: در دولت قبل و کنونی بارها گفته ام و باز هم می گویم تحریم ها کشور را آزار می دهد و ناجوانمردانه است اما تنها 40 درصد مشکل کشور تحریم است ۶۰ درصد مشکل به دلیل بی عرضگی است.

نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه ۷ دوره نمایندگی در مجلس را تجربه کرده ام، بیان داشت: جمع کردن بودجه سال ۹۷ خیلی سخت است چون هزینه ها بیش از درآمد شده و کارمندها بیش از حد نیاز هستند و تولیدات مشتری ندارد.

وی با تاکید بر اینکه با حرف و شعار کار درست نمی شود، تصریح کرد: من در انتخابات به آقای روحانی رأی ندادم ولی معتقدم انتخابات بازی باشگاهی بود الان بازی ملی است و همه باید به دولت کمک کنند تا بتواند مشکلات را حل کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه یقین داریم مشکلات بسیاری در کشور وجود دارد گفت: اگر یک بچه حزب اللهی پیدا بشود و فکر کند چوب لای چرخ دولت گذاشتن حزب اللهی بودن است حتما اشتباه می کند.

باهنر بیان داشت: مشکلات بیکاری، طلاق، آسیبهای اجتماعی مردم را آزار می دهد و باعث شرمندگی است و بعد ۴۰ سال از انقلاب زیبنده نظام نیست.

وی با اشاره به سخنان رئیس جمهور در روز ۲۲ بهمن گفت: روز ۲۲ بهمن از رفراندوم صحبت می کنند بروید. وظیفه تان را انجام بدهید مشکل مملکت رفراندوم نیست. دولت باید در متن کار کند و مسایل حاشیه را به متن نکشاند.


 

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار