تاریخ انتشار: پنجشنبه 1 مارس 2018 | 12:55 ب.ظ
تابش: رییس‌جمهور برای حل مشکلات فدراسیون کشتی چاره‌جویی کند
رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از رییس‌جمهور، وزیر ورزش، دبیر شورای عالی امنیت ملی و در راس همه مقام معظم رهبری درخواست کرد تا با تدبیر حکیمانه خود نسبت به رفع موانع فراروی کشتی‌گیران چاره‌جویی کنند.
شکوفه های زیتون- محمدرضا تابش در گفت‌و‌گو با خبرنگاران، استعفای رسول خادم و اعضای شوراهای فنی کشتی فرنگی و آزاد فدراسیون کشتی را بهت‌آور توصیف کرد و گفت: نباید بگذاریم عرصه بر یک قهرمان نام‌آور المپیک و جهانی آن‌ قدر تنگ شود که راهکار را در استعفا ببیند.

وی افزود: از رسول خادم و مربیان و کادر فنی فدراسیون کشتی می‌خواهیم خویشتن‌داری کنند و برای حل مشکلات صبور باشند.
نماینده مردم اردکان در مجلس ادامه داد: همه مسوولین امر باید به کمک کشتی که ورزش ملی و مدال‌آور ما در سطح جهانی است بشتابند و موانع و مشکلات را از سر راه کشتی ایران و فدراسیون کشتی بردارند؛ به ویژه این که بارها پرچم ایران به واسطه رشادت‌ها و قهرمانی کشتی‌گیران عزیزمان به اهتزاز درآمده و اشک شوق میلیون‌ها ایرانی وطن‌پرست را جاری کرده است.
تابش همچنین گفت: از رییس‌جمهور محترم، وزیر ورزش، دبیر شورای عالی امنیت ملی و در راس همه مقام معظم رهبری درخواست دارم تا با تدبیر حکیمانه خود نسبت به رفع موانع فراروی کشتی‌گیران ما چاره‌جویی کنند.
وی اضافه کرد: قاطبه نمایندگان و فراکسیون ورزش مجلس نسبت به این موضوع حساس هستند و با جدیت مساله را تا نیل به مقصود پیگیری خواهند کرد.
رییس فراکسیون ورزش مجلس در پایان تصریح کرد: نباید میدان را در یک ورزش ملی که با نام ایران در سطح جهان عجین شده خالی کنیم که سود آن تنها نصیب بدخواهان این ملت خواهد شد./آفتاب
آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار