تاریخ انتشار: پنجشنبه 1 مارس 2018 | 15:42 ب.ظ
استاندار گیلان:
خدمات در گیلان باید با توجه به جمعیت ایام نوروز برنامه‌ریزی شود
استاندار گیلان با اشاره به اینکه جمعیت گیلان در ایام نوروز و تعطیلات به پنج میلیون می‌رسد گفت: خدمات در گیلان باید با توجه به این جمعیت برنامه‌ریزی شود.

شکوفه های زیتون- مصطفی سالاری در نخستین کمیته تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن جلسات ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان با بیان اینکه باید جهشی در این حوزه ایجاد شود اظهار کرد: هزینه سرانه با توجه به جمعیت پایین‌تر است و به غیر تهران کرج تراکم جمعیت گیلان بیشتر است.

وی با اشاره به اینکه جمعیت گیلان در ایام نوروز و تعطیلات به پنج میلیون می‌رسد افزود: خدمات در گیلان باید با توجه به جمعیت  استان برنامه‌ریزی شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه باید تقسیمات کار بین مدیران صورت بگیرد گفت: باید هدفمند و بر اساس تقسیم‌کار درست حرکت کرد تا نتیجه را در آینده دید و در این مسیر باید تمامی مدیران کمک کنند.

سالاری با اشاره به اینکه سامانه‌ای مشترک برای مراجعه دستگاه وجود داشته باشد بیان کرد: باید به مرور کارکردهای دیگر را اضافه کرد و سطوح دسترسی را مشخص کرد.

وی با تاکید بر اینکه اپراتور ها، اطلاعات سایت های مخابراتی خود را باید به اداره کل فناوری اطلاعات تحویل دهند افزود: با دادن این اطلاعات خلاء ها محاسبه می‌شود که کدام مکان‌ها آنتن دهی ندارد و اگر نیاز به نصب دکل باشد این اقدام انجام شود.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی باید برای نصب دکل و آنتن‌ها همکاری کنند اظهار کرد: باید محل نصب دقیق دکل‌ها به اداره  ارتباطات و فناوری اطلاعات داده شود تا آن مکان از لحاظ‌های مختلف از جمله مالکیت زمین بررسی شود.

سالاری با اشاره به اینکه باید تقسیم‌کار بین اپراتورهای تلفن همراه ایجاد شود بیان کرد: باید پوشش استان کامل و نزدیک به صد در صد شود و استانداری نیز از منابع استانی کمک می‌کند و این آمادگی وجود دارد.

وی با بیان اینکه باید بین شرکت گاز و شرکت مخابرات تفاهم‌نامه‌ای برای حفاری‌ها امضاء شود گفت: باید برنامه‌های شرکت مخابرات به شرکت گاز و بالعکس داده شود تا برنامه‌هایی  که به صورت مشترک دارند با هزینه‌های کمتری انجام شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه باید اداره ها از طریق شبکه به یکدیگر متصل شوند افزود: باید سعی شود که این اقدامات به صورت متمرکز صورت بگیرد تا هزینه کارها کاهش یابد و اقدامات لازم برای ایجاد شهر هوشمند در تعدادی شهرستان‌های گیلان پیگیری شود./فارس

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار