تاریخ انتشار: شنبه 3 مارس 2018 | 17:20 ب.ظ
آمادگی رودبار برای استقبال از مسافران نوروزی
فرماندار شهرستان رودبار از آمادگی این شهرستان به عنوان دروازه ورودی گیلان برای استقبال از گردشگران خبرداد و گفت: تلاش شود تا نوروز امسال برای مسافرینی که در رودبار توقف دارند خاطره انگیز باشد.

شکوفه های زیتون- منطقه گیلان،اسماعیل میرغضنفری در نشست ستاد خدمات سفر رودبار،از آمادگی این شهرستان به عنوان دروازه ورودی گیلان برای استقبال از گردشگران خبرداد و اظهار کرد:قابلیت‌ها و جذابیت‌های گردشگری این شهرستان را به گونه‌ای تبلیغ و تبیین نمائیم که بیشترین حضور گردشگران و مسافران را در آن داشته باشیم.

وی زیباسازی و نظافت عمومی سطح شهرستان و نیز مسیر عبور مسافران و گردشگران را مورد تاکید قرار داد و افزود:برای نیل به این هدف 26 اسفند ماه و در آستانه عید نوروز با همکاری ادارات،بخشداری‌ها،شهرداری‌ها،دهیاری‌ها،مردم و NGO ها نظافت عمومی را در سطح شهرستان خواهیم داشت.

فرماندار شهرستان رودبار با بیان اینکه مرخصی تمام مدیران در ایام تعطیلات نوروز خصوصا دستگاه‌های خدمات رسان و نظارتی لغو است،گفت:مدیران باید در حوزه کاری و کشیک‌های ادارات هم برای پاسخگویی در ادارات حضور داشته باشند.

وی با اشاره به حضور میلیون‌ها گردشگر نوروزی در گیلان و لزوم دریافت خدمات ویژه گفت:حضور میدانی و نظارت دستگاه‌های نظارتی به ویژه بر عملکرد واحدهای صنفی، نانوایی‌ها،رستوران‌ها در این ایام بیش از پیش ضروری است.

میرغضنفری با بیان اینکه مهربانی و مهمان نوازی مردم ما در کشور مثال زدنی است اما گاهی ممکن است یک حرکت نامناسب ذهن یک گردشگر یا مسافر را نسبت به شهرستان و استان مخدوش نماید مراقبت ویژه در این مورد مهم را خواستار شد.

وی تنوع صنایع دستی در شهرستان رودبار را یادآور شد و گفت:برای عرضه آن توأم با سوغات این شهرستان مثل زیتون شهرداری و میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری باید نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های صنایع دستی را در رودبار برنامه ریزی نمایند.

فرماندار رودبار با تاکید بر آماده کردن مدارس و نظافت مناسب آنها برای میزبانی از مسافران افزود:تلاش شود تا نوروز امسال برای مسافرینی که در رودبار توقف دارند خاطره انگیز باشد.

وی ضمن قدردانی از فعالیت اورژانس و شبکه بهداشت و درمان در برف سالجاری گفت:اورژانس بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی درمانی با تمام امکانات در ایام نوروز فعالیت مناسب داشته باشند.

فرماندار رودبار با اشاره به برنامه‌های نشاط اجتماعی دولت تدبیر و امید از متولیان برنامه‌های نوروزی خواست فضای شهرستان رودبار را در ایام نوروز بر اساس فرهنگ و هنجارهای اجتماعی و اسلامی عیدانه،شاد و مفرح نمایند.

وی همچنین از مدیران بانک‌ها خواست تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات خودپردازها به مردم در ایام تعطیلات بکار گیرند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار