تاریخ انتشار: چهار شنبه 14 مارس 2018 | 16:27 ب.ظ
عضو مجمع نمایندگان گیلان:
اهانت به ایران و پرچم جمهوری اسلامی در هر نقطه‌ای از جهان محکوم است
نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمله وابستگان فرقه شیرازی‌ها به سفارت ایران در لندن اظهار کرد: تندروهای افراطی همیشه گرفتاری آرین هستند.

شکوفه های زیتون- عضو مجمع نمایندگان گیلان بابیان اینکه موضوع حمله به سفارت در کمیسیون تخصصی امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در حال پیگیر و تعقیب است گفت: اهانت به منافع جمهوری اسلامی از نه‌تنها از سوی مجلس بلکه از سوی همه ایرانی‌ها و کسانی که دل درگرو میهن خوددارند محکوم است.

 منوچهر جمالی در گفت‌وگو باخبرنگاران با اشاره به استیضاح وزرای کار، راه و شهرسازی، کشاورزی اظهار کرد: تمام تلاش نمایندگان از زیر سؤال بردن وزرا توضیح خواستن از اقدامات انجام‌شده است و ارزیابی از عملکرد دولت است.

وی طرح سؤال و استیضاح را از حقوق مجلس برشمرد و افزود: در برخی مواقع تذکر و سؤال از وزیر تنها اختیار نمایندگان می‌شود تا از آن مطالبات مردم و حوزه‌های تخصصی جامعه را دنبال کنند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمله وابستگان فرقه شیرازی‌ها به سفارت ایران در لندن اظهار کرد: تندروهای افراطی همیشه گرفتاری آرین هستند.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با محکوم کردن اهانت کنندگان به پرچم جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: گروهی همیشه ضد منافع جمهوری اسلامی ایران هستند و پیوسته در حال توطئه‌چینی و اهانت به پرچم هستند که دستشان برای ملت ایران و همه آزادیخواهان رو شده است.

جمالی بابیان اینکه موضوع حمله به سفارت در کمیسیون تخصصی امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در حال پیگیر و تعقیب است تصریح کرد: اهانت به منافع جمهوری اسلامی از نه‌تنها از سوی مجلس بلکه از سوی همه ایرانی‌ها و کسانی که دل درگرو میهن خوددارند محکوم است.

وی با تاکید بر اینکه پرچم جمهوری اسلامی در هر نقطه از جهان باید محترم شمرده شود گفت: ملت ایران ذلت و خواری را نمی‌پذیرند و تمام تلاششان در عرصه‌های مختلف این است که هویت ملی و پرچم جمهوری اسلامی ایران را در دنیا به اهتزاز دربیاورند.

نماینده مردم رودبار با اشاره به تحدی غیرانسانی و غیر شرافتمندانه اهانت کنندگان افزود: افرادی که با عناوین مشخص به پرچم ایران توهین کرده‌اند هویتشان برای ملت ایران محرز و مشخص است و همیشه این نوع تفکر برای ملت خطرناک بوده است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار