تاریخ انتشار: دوشنبه 16 آوریل 2018 | 11:55 ق.ظ
پیش بینی هواشناسی؛
بارش برف در ارتفاعات گیلان/ کاهش ناپایداری از روز دوشنبه
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: برف که تاکنون به صورت پراکنده باریده و ارتفاعات دیلمان، اسالم – خلخال و رودبار را سپیدپوش کرده، همچنان ادامه دارد.

شکوفه های زیتون-  مازیار غلامی گفت و گو باخبرنگاران با اشاره به پیش بینی هواشناسی استان برای امروز و ۲ روز پیش رو افزود: آسمان استان برای مه آلود، کاهش نسبی دما، بارندگی و وزش باد (در بعضی نقاط شدید) خواهد بود.

وی همچنین وضعیت جوی استان برای  را ابری و مه آلود، برخی نقاط بارندگی و بتدریج کاهش ناپایداری عنوان و تصریح کرد: براساس نقشه های هواشناسی آسمان برای روز سه شنبه نیز کمی تا نیمه ابری، احتمال مه صبحگاهی، افزایش نسبی دما و گاهی افزایش ابر پیش بینی می شود.

وی با یادآوری بارش های پراکنده در غرب، شرق و مرکز استان از روز گذشته، بیشترین میزان بارش طی شبانه روز گذشته را مربوط به ماسوله با ۱۰ و نیم میلیمتر و رشت را با شش میلیمتر عنوان کرد.

غلامی حداقل دما در استان برای ۲ روز پیش رو را نیز شش تا هشت درجه عنوان و اضافه کرد: این کاهش دما در موضوع کشاورزی اهمیت دارد و توصیه می شود کشاورزان در فعالیت هایشان این مهم را در نظر داشته باشند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار