تاریخ انتشار: چهار شنبه 18 آوریل 2018 | 14:55 ب.ظ
فرماندار رودبار در نشست بومگردی بخش مرکزی شهرستان:
حمایت از تولید داخلی سرلوحه کار قرار گیرد
شکوفه های زیتون- فرماندار رودبار در نشست بومگردی بخش مرکزی این شهرستان اظهار کرد: با اجرای طرح بوم گردی و پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به دنبال رونق اشتغال و آبادانی در روستاها هستیم. اسماعیل میرغضنفری تصریح کرد: رودبار انسان های بزرگ و خلاق و جاذبه ها و قابلیتهای بعضا منحصر به فرد بومگردی دارد که […]

شکوفه های زیتون- فرماندار رودبار در نشست بومگردی بخش مرکزی این شهرستان اظهار کرد: با اجرای طرح بوم گردی و پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به دنبال رونق اشتغال و آبادانی در روستاها هستیم.

اسماعیل میرغضنفری تصریح کرد: رودبار انسان های بزرگ و خلاق و جاذبه ها و قابلیتهای بعضا منحصر به فرد بومگردی دارد که با برنامه ریزی مناسب و اجرای دقیق طرح بوم گردی شرایط معیشت و اقتصادی آن منطقه می تواند متحول گردد.

وی با اشاره به شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی، تاکید کرد: در سال حمایت از کالای ایرانی به داشته های خودمان و تولید داخلی اعتماد کنیم.

فرماندار رودبار با اشاره به نقش دهیاران و شوراهای اسلامی در حوزه اشتغال روستایی، اظهار کرد: دهیاران و شوراها اهتمام بیشتری برای جذب تسهیلات بوم گردی و فراهم ساختن فرصتهای شغلی داشته باشند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار