تاریخ انتشار: شنبه 2 ژوئن 2018 | 12:28 ب.ظ
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار رودبار: روز قدس تصمیم راهبردی امام خمینی(ره) برای حمایت از فلسطین است
علی اکبر پور علی در نشست ستاد هماهنگی روز جهانی قدس رودبار گفت: روز قدس تصمیم راهبردی امام خمینی(ره) برای حمایت از فلسطین و مبارزه با رژیم جعلی صهیونیستی است.

 شکوفه های زیتون- وی افزود: بنیانگذار انقلاب اسلامی که بر اساس تعالیم دین مبین اسلام در آغاز مبارزه با رژیم ستمشاهی یکی از اهداف خود را پشتیبانی و حمایت از مظلومان جهان بویژه فلسطین اعلام کرده بود، بلافاصله پس از پیروزی این راهبرد را محقق کرد.

پورعلی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی که با حمایت مستکبران حد و مرزی برای جنایات و تجاوزات خود نمی شناسد، اکنون با طنین رسای حامیان خود در بیش از 80 کشور جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس به وحشت می افتد.

وی گفت: خروج ترامپ از یک معاهده بین المللی با صحنه گردانی صهیونیستها و اذناب آنها، هزیمت تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه بعنوان پیاده نظام آنها، رسوایی حکام مرتجع منطقه و هشیاری ملتهای مسلمان منطقه در خصوص همراهی نکردن دولتهایشان با مردم فسطین، شکوه راهپیمایی روز قدس امسال را دو چندان خواهد نمود.

پورعلی همچنین گفت: در شهرستان رودبار هم مومنان روزه دار همپای دیگر مناطق استان و کشور بار دیگر در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب، امام راحل وریاست جمهوری صلابت و شکوه و همبستگی خود را در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نمایش می گذارند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار