تاریخ انتشار: یکشنبه 10 می 2015 | 10:24 ق.ظ
بازيار رئيس اداره ورزش در بازيد از هفته نامه شكوفه هاي زيتون:
صیادپور سردبير شكوفه هاي زيتون: متاسفانه در شعارزدگي ها غرق شده ايم، از زحمت كشان در هر عرصه اي حمايت نمي كنيم، آناني كه با تفكر اعتدال، عقلانيت و سلامت كاري در شهرستان عزيز رودبار متحمل بسياري از نا گفته ها مي شوند را تنها گذاشته ايم  
صیادپور سردبير شكوفه هاي زيتون: متاسفانه در شعارزدگي ها غرق شده ايم، از زحمت كشان در هر عرصه اي حمايت نمي كنيم، آناني كه با تفكر اعتدال، عقلانيت و سلامت كاري در شهرستان عزيز رودبار متحمل بسياري از نا گفته ها مي شوند را تنها گذاشته ايم

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شکوفه های زیتون (اسپرو) فاضل بازيار رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار به اتفاق رشيد كوهي رئيس هيئت ورزش هاي بومي و محلي شهرستان، به صورت سر زده از هفته نامه شكوف هاي زيتون بازديد نمود.

بازيار:

تعامل خوبي بين خبرنگاران و اداره ورزش حاكم است

رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان رودبار در اين ديدار ضمن تشكر از زحمات دست انداركاران اين نشريه و همچنين فعاليت هاي پايگاه اطلاع رساني اسپرو، اظهار كرد: خوشبختانه تعامل خوبي بين خبرنگاران و اداره ورزش حاكم است كه انتظار مي رود با استمرار اين تعامل، شاهد شكوفايي و تعالي جامعه ورزشي شهرستان در آينده نزديك باشيم.

فاضل بازيار، ورزش را اهرم محكمي در مقابله با برخي ناهنجاري هاي اجتماعي دانست و بيان كرد: با توجه به هجمه هاي فرهنگي دشمن و وجود ابزارهاي مخرب فكري و ذهني، توجه به ورزش بهترين راهكار براي برون رفت از ناهنجاري ها در جامعه است.

وي با بيان اينكه فعاليت هاي چشمگيري در بخش ورزش شهرستان صورت گرفته است، گفت: بيان اين عملكردها از زبان رسانه، ضمن ايجاد اشتياق در ميان ورزشكاران سبب افزيش كاربري و بهره وري مي شود.

اين مسئول ادامه داد: وقتي ورزشكاري احساس كند رسانه اي از آنها حمايت مي كند بدون شك اهتمام  و انگيزه بيشتري نسبت به افتخارآفريني و مدال آوري پيدا خواهد كرد. خواسته ما از رسانه ها بويژه زبان گوياي شهرستان رودبار هفته نامه شكوفه هاي زيتون و پايگاه اطلاع رساني اسپرو اين است كه بيشتر به مشكلات ورزشكاران بپردازند و به آنها بها دهند.

مهندس صيادپور:

حيات ورزش، با جوانان امكان پذير است

سردبير شكوفه هاي زيتون در اين ديدار با اشاره به اينكه ورزش و جوانان دو حوزه غیر موازی و از امهات براي شادابي جامعه جوان كشور است، گفت: توجه به ورزش مي بايست در بخش كلان مشهود تر باشد، با توجه به كمبود زيرساخت هاي ورزشي، عملكرد ورزشكاران اين شهرستان قابل تحسين است.

محمدحسين صيادپور با بيان اينكه ورزش و جوانان دو حلقه متصل به هم مي باشند تصريح كرد:  در كنار پرداختن به حوزه ورزش، نگاه ها به امور جوانان هم بايد پررنگ تر باشد.

وي اضافه كرد: هر گاه دو حوزه ي ورزش و جوانان با هم رشد كردند، ورزش به تعالي مي رسد. انتظار مي رود زيرساخت هاي فني و مهم در امور جوانان ناديده گرفته نشود چرا كه حيات ورزش با جوانان امكان پذير است.

سردبير پايگاه اطلاع رساني شكوفه هاي زيتون (اسپرو) افزود: متاسفانه در شعارزدگي ها غرق شده ايم، از زحمت كشان در هر عرصه اي حمايت نمي كنيم، آناني كه با تفكر اعتدال، عقلانيت و سلامت كاري در شهرستان عزيز رودبار متحمل بسياري از نا گفته ها مي شوند را تنها گذاشته ايم.

اين مسئول در ادامه تاكيد كرد: بسياري از تغييرات مديران در هر رده اي به جهت رشد، تعالي و تغيير به سوي مديريت صحيح و كارايي بيشتر مي باشد كه خانواده ورزش و جوانان شهرستان نيز از رئيس جديد اداره ورزش و جوانان انتظارات معقول و متحول كننده اي در ميان مدت را خواستارند.

وي در پايان اذعان كرد: حمايت از صاحبان خير انديش، تقويت روحيه كارِ  گروهي، استفاده از فرهيختگان در تمامي حوزه ها و تقويت انسجام درون و برون سازماني از نكات حائز اهميت است كه بايد سرلوحه همگان قرار گيرد.

 

 

 

محمدحسین صیادپور,فاضل بازیار,رودبار,هفته نامه شکوفه های زیتون,اسپرو

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار