شکوفه های زیتون/ اسماعیل میرغضنفری در دیدار و نشست رئیس و کارکنان صندوق کارآفرینی امید این شهرستان با وی گفت: این صندوق با بهره گیری ار فرصتهای موجود در شهرستان و توانمندیهای بومی موجود گام های خوبی را برای اشتغال برداشته است.

وی افزود:صندوق کارآفرینی امید شرایط مطلوبی را فراهم کرده است تا متقاضیان بیکاری که توانایی انجام فعالیت اقتصادی را دارند ولی توانایی تهیه مکان اجرای طرح، ابزار و سرمایه لازم را ندارندبتوانند با مساعدت و دریافت تسهیلات برای خود ایجاد اشتغال نمایند.

میرغضنفری با بیان اینکه این صندوق در سالهای اخیر موفقیت های خوبی در زمینه کسب و کار خرد داشته است تداوم جدیت و تلاش آن را در حوزه اشتغال بومی در راستای تاکیدات دولت تدبیر و امید و درسال تولید و حمایت از کالای ایرانی خواستار شد.

فرماندار با اشاره به خاستگاه و بازار اصلی زیتون کشور در رودبار گفت: باید شرایطی را فراهم نمائیم تا کارآفرینان، صاحبان سرمایه و متقاضیان اشتغال بتوانند با بهره گیری از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید و دیگر منابع اعتباری و نیز نوآوری در عرضه تولید، صنایع تبدیلی و بسته بندی تحول جدیدی را در این بخش ایجاد نمایند.

میرغضنفری همچنین نظارت های دقیق، فنی و کارشناسی اولیه، ادواری و متداوم صندوق کارآفرینی امید را برای حفظ و پایداری اشتغال و تولید خواستار شد.
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :