شکوفه های زیتون/ در این مراسم که در آموزش و پرورش رودبار برگزار شد علی اکبر پور علی گفت: امروز بهترین نرم افزار مقابله با استکبار جهانی و آمریکا فرهنگ شهادت است که می تواند ما را به هدف مقدسمان رهنمون کند.
وی با قدردانی از دست اندرکاران اردوهای راهیان نور گفت: طرح عظیم و شریف راهیان نور به عنوان اقدام مناسب و شایسته گامی مهم در جهت بهره مندی جامعه از فرهنگ ارزشمند ایثار و شهادت است.
پور علی افزود: دانش آموزان و آتیه سازان کشور که با دلهایشان به سفر خاک تا افلاک راهیان نور می روند می توانند در این دوران خوسازی بیشترین توشه را بردارند و کالبد و جانان خود را به سلاح بصیرت مسلح کنند.
وی خاطر نشان کرد: در کنار وظایف و ماموریتهای دولت که از ظرفیت آموزش و پرورش به عنوان پیشقراول فرهنگ آگاه سازی و آگاهی رسانی در تمام کارگروه ها استفاده می شود نقش پرورش دانش آموزان برای گرفتن سکان هدایت جمهوری اسلامی ایران و حرکت آن به سمت تعالی بسیار ویژه است.
پور علی یادآور شد: نسل جوان، مستعد، با انگیزه و پرنشاط امروز به عنوان سرمایه برجسته اجتماعی که مد نظر و اقدام دولت تدبیر و امید برای عهده دار شدن امور کشورند می توانند خود را با فرهنگ غنی شهادت جلا دهند و ایران عزیز را به سلاح امنیت بیشتر مجهز کند.
در این مراسم همچنین فرمانده سپاه، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان و خانواده های دانش آموزان شرکت داشتند.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :