قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس
خبرخوان

بهترین نرم افزار مقابله با استکبار جهانی شهادت است

بهترین نرم افزار مقابله با استکبار جهانی شهادت است
شکوفه های زیتون/ معاون سیاسی اجتماعی فرماندار رودبار در مراسم بدرقه کاروان راهیان نور: بهترین نرم افزار مقابله با استکبار جهانی شهادت است.
در این مراسم که در آموزش و پرورش رودبار برگزار شد علی اکبر پور علی گفت: امروز بهترین نرم افزار مقابله با استکبار جهانی و آمریکا فرهنگ شهادت است که می تواند ما را به هدف مقدسمان رهنمون کند.

وی با قدردانی از دست اندرکاران اردوهای راهیان نور گفت: طرح عظیم و شریف راهیان نور به عنوان اقدام مناسب و شایسته گامی مهم در جهت بهره مندی جامعه از فرهنگ ارزشمند ایثار و شهادت است.
پور علی افزود: دانش آموزان و آتیه سازان کشور که با دلهایشان به سفر خاک تا افلاک راهیان نور می روند می توانند در این دوران خوسازی بیشترین توشه را بردارند و کالبد و جانان خود را به سلاح بصیرت مسلح کنند.
وی خاطر نشان کرد: در کنار وظایف و ماموریتهای دولت که از ظرفیت آموزش و پرورش به عنوان پیشقراول فرهنگ آگاه سازی و آگاهی رسانی در تمام کارگروه ها استفاده می شود نقش پرورش دانش آموزان برای گرفتن سکان هدایت جمهوری اسلامی ایران و حرکت آن به سمت تعالی بسیار ویژه است.
پور علی یادآور شد: نسل جوان، مستعد، با انگیزه و پرنشاط امروز به عنوان سرمایه برجسته اجتماعی که مد نظر و اقدام دولت تدبیر و امید برای عهده دار شدن امور کشورند می توانند خود را با فرهنگ غنی شهادت جلا دهند و ایران عزیز را به سلاح امنیت بیشتر مجهز کند.
در این مراسم همچنین فرمانده سپاه، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان و خانواده های دانش آموزان شرکت داشتند.
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار رودبار در مراسم بدرقه کاروان راهیان نور: بهترین نرم افزار مقابله با استکبار جهانی شهادت است.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط