شکوفه های زیتون/  فرماندار رودبار: حرم مطهر امامزادگان معظم به عنوان تجلی رحمت الهی ملجأ و پناهگاهی امن برای مردم است

دهه کرامت فرصتی فراهم نموده است تا دل و جانمان را به سوی اقیانوس بی پایان رحمت الهی؛ امامزادگان واجب التکریم رهنمون نمائیم که حرم مطهر و مزارشان به عنوان تجلی رحمت الهی پناهگاه دلباختگان نبی گرامی اسلام و خاندان پاکش به شمار می‌رود.
در این قطب ‌های فرهنگی که مردم با زیارتشان آرامش روحی کسب می کنند با اتصال به امامزادگان معظم به عنوان پرچمداران علم و اخلاق و مروجین دین می‌توان در مسیر تقوای الهی حرکت کرده مورد عنایت خداوند قرار گرفت.
نورافشانی امامزاده گان محمد حنفیه بیورزین، حمزه لوشان، فیلیده رودبار، طاهر رستم آباد و منجیل، محتشم اسطلخ جان، شاه شهیدان خورگام و دیگر امامزادگان جلیل القدر شهرستان رودبار به عنوان موهبتی عظیم موجب شده است تا زائران بی شماری با هدایت و توسل به دامن آنان که توسل به رسول خدا و خاندان مطهرش محسوب می گردد، موجبات قرب به پروردگار را رقم زنند.
در روز تجلیل امامزادگان و بقاع متبرکه، این کانون عشق به خداوند و توجه دوستداران اهل‌بیت علیهم السلام که موجبات نشاط معنوی و آرمش درونی جامعه را فراهم آورده به نیکویی می ستائیم و رجاء واثق داریم تكريم و بزرگداشت نشر دهندگان کرامات معصومین (ع) گامی مؤثر در جهت تقویت ارزش‏های اسلامی است./ دیار یونس

اسماعیل میرغضنفری
فرماندار شهرستان رودبار

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :