*سوال شهروند رودباری

کوچه شهید بابک صادقی در محدوده وسط بازار رودبار چند سال است که خدمات روکش آسفالت را به خود ندیده است. از شهرداری و شورای شهر محترم که قول مساعدت در این زمینه را داده اند درخواست اقدام و پیگیری داریم.

*پاسخ شهردار رودبار

امین فیض بخش شهردار رودبار در پاسخ به سوال این شهروند گفت: در ابتدای حضورم در شهرداری طی نشستی با اعضای شورای شهر اقدام به بررسی میدانی از کوچه و خیابان های سطح شهر نمودیم و با تهیه لیستی درصدد روکش آسفالت و مرمت آن برآمدیم تا به بخش زیادی از مطالبات مردمی جامه عمل بپوشانیم. بودجه تخصیصی برای خدمات عمرانی به صورت نامنظم تزریق می گردد اما با این حال درصد بسیار زیادی از معابر سطح شهر، مورد عملیات روکش آسفالت و یا لکه گیری قرار گرفته است و مابقی نیز در دستور کار قرار دارد و این مهم شاید زمان بر باشد که نیازمند صبوری شهروندان است تا خدمات مورد نیاز انجام گیرد. این شهروند نیز یقین بداند دیگر شهروندان نیز با صبوری به مطالبات به حق خود رسیده اند و ما درصدد تحقق مطالبات به حق این عزیزان هستیم و در اولین فرصت اقدام به روکش آسفالت در کوچه ذکر شده خواهیم نمود.


*سوال شهروند رودباری

از نصب کارگاه استقرار پیمانکار در نزدیکی پل فلزی محدوده بالابازار رودبار به دلیل شروع پروژه عریض کردن این پل مدت زمان قابل توجهی میگذرد اما اقدامی برای شروع این پروژه صورت نگرفته است! پاسخ مسئولین برای این تعلل با توجه به تامین شدن بودجه این کار و انتخاب شدن پیمانکار چیست؟

*پاسخ شهردار رودبار

امین فیض بخش شهردار رودبار در پاسخ به این سوال گفت: در رابطه با این پروژه که از مطالبات چندین ساله شهروندان می باشد در مدیریت جدید شهری اقداماتی را برای مشخص شدن پیمانکار و انعقاد قراردادی بالغ بر ۲ میلیارد تومان نمودیم. اما متاسفانه پس از انعقاد قرارداد بازار دچار التهاباتی شد که تاثیر مستقیمی بر قیمت مصالح گذاشت و در روند اجرایی این پروژه مشکلاتی از سوی پیمانکار بوجود آمد بطوریکه هزینه های پیش بینی شده برای این طرح به چند برابر افزایش یافت. این افزایش قیمت باعث شد تا نتوانیم با همان قرار داد قبلی شروع پروژه را کلید بزنیم. البته مدیریت شهری در صدد است تا با تکیه بر همان قرارداد قبلی پروژه را آغاز و درصد زیادی از پروژه را به سرانجام برساند.


*سوال راننده های خطی رستم آباد به رحمت آباد و خورگام

مسیر رستم آباد به بخش رحمت آباد و خورگام بدلیل خرابی سطح آسفالت دچار اشکالات فراوانی است و  نیاز مبرم به روکش و ترمیم آسفالت دارد. دلیل تعلل اداره راه در تحقق این خواسته مردم چیست؟

*پاسخ راهداری

قاسمی رئیس اداره راهداری شهرستان رودبار در پاسخ به رانندگان پرتلاش خطی در طول این مسیر گفت: ما به تمامی مشکلات راه ارتباطی در نقاط مختلف شهرستان به خوبی آگاه هستیم اما محدودیت هایی را که در زمینه تخصیص اعتبارات داریم نمی توانیم به همه مشکلات رسیدگی نماییم. این مسیر ارتباطی چندین بار لکه گیری شده است اما مشخص است در حال حاضر نیازمند روکش آسفالت می باشد. در این راستا در جلسه ای که با حضور مسئولین استانداری برگزار شد مقرر گردید تا در زمینه روکش آسفالت و بازسازی این مسیر ارتباطی اعتباراتی تخصیص داده شود. این موضوع همچنان در دستور کار قراردارد و ما بدنبال دریافت بودجه برای این محدوده می باشیم. سعی ما بر این است تا پایان سال بتوانیم اعتبارات لازم را تأمین نماییم.


*سوال شهروند منجیلی

چرا مشکل روشنایی شهرک ایثارگران منجیل در محدوده مجتمع مسکونی زیتون برطرف نمی شود؟

*پاسخ اداره برق شهر منجیل

در مسیر دانشگاه پیام نور در شهرک ایثارگران منجیل امکانات روشنایی تا حد زیادی فراهم شده است. در نزدیکی محدوده مجتمع مسکونی زیتون کمبودهایی از این حیث دیده شده که به محض تامین بودجه رفع می گردد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :