شکوفه های زیتون-اسماعیل میرغضنفری فرماندار رودبار در جمع مردم خورگام در مسجد جامع بره سر که منوچهر جمالی نماینده مردم ای شهرستان در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار و مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان هم شرکت داشتند گفت: وحدت و همدلی امروز همانند روزهای انقلاب ضروری است.

وی افزود: به رخ کشیدن مشکلات نه تنها کاری از پیش نمی برد بلکه موجب انفکاک و افتراق می شود که از اهداف دشمن است و می خواهند با ایجاد تفرقه ناکارآمدی نظام را نشان دهد.

فرماندار با بیان اینکه به ماه بهمن نزدیک می شویم که یادآور خاطرات پرشور پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ است گفت: شاید به برخی از اهداف متعالی انقلاب اسلامی نرسیده باشیم و نارسائیهایی وجود داشته باشد اما به عملکرد و دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی و استقلال و تأثیرگذاری نظام اسلامی در عرصه های بین المللی باید افتخار کنیم و به آن ببالیم.

میرغضنفری خاطر نشان کرد: بدعهدی و دشمنی آمریکا که از روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شده است اکنون بخشی از درآمدهای دولت را از محل فروش نفت کم کرده و مضایقی را ایجاد کرده است اما همه با هم تلاش کنیم تا از این مسئله با موفقیت عبور کنیم و طراحی و توطئه دشمنان را در ناکارآمد جلوه دادن نظام خنثی کنیم.

فرماندار گفت: اگر چه برخی محدودیتهای اعتباری و قانونی در اجرای پروژه ها وجود دارند و برخی هم توجیه قانونی ندارند ولی در تلاشیم با هم افزایی دستگاهها و مشارکت مردم در چارچوب و ضوابط قانونی مشکلات را حل نمائیم.

میرغضنفری خاطرنشان کرد: از آغاز خدمتم در شهرستان رودبار همراه با نماینده، ائمه جمعه و اعضاء شورای تامین بنا را بر ارتباط صمیمانه با مردم گذاشتیم و هر جا توانستیم یا نتوانستیم کاری انجام دهیم صادقانه به مردم اعلام کردیم.

وی افزود: بیش از دوسال است در خدمت مردم هستم با صبوری آنها و مساعدتهای دولت و سایر ارکان نظام خدماتی به مردم عرضه شده است که حاصل اقدام جمعی؛ صبوری و همراهی مردم،  تلاش و اهتمام مسئولان، پیگیریهای استانی و ملی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، عنایت مدیران کل و توجه ویژه استاندار بوده است.

فرماندار گفت: قدر و منزلت مردم ما بیشتر از خدماتی است که به آنها ارائه شده است اما به رغم تمایل و نگاه بر کار بیشتر شرایط اعتباری بیش از این فرصت را فراهم نکرده است و حجم مشکلات رودبار نیز در مقایسه با دیگر شهرستانها بیشتر است و بدلیل پهناور بودن آن کارهایی که انجام می شود به خوبی دیده نمی شود.

میرغضنفری یادآور شد: اگرچه نداشته ها و موانع بیشتر از اقدامات و خدمات جلوه گری می کنند اما اگر با دیده انصاف بنگریم برخی از اقداماتی که در سالهای اخیر انجام شده است از آرزوهای دست نیافتنی مردم بود به طوری که در بخش خورگام گازرسانی به روستاها محقق شد و به عنوان نمونه گازرسانی روستای چیچال که در دامنه درفک قرار دارد با اهتمام دولت و رویکرد توجه به روستاها و مناطق محروم صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه در روز نخست خدمتم در رودبار تلاشم این بوده است که در حوزه اجرایی نگاه سیاسی نداشته باشم و سعی کرده ام وارد حاشیه هایی که ایجاد می کنند نشوم اظهار داشت: از بهمن ماه تا کنون بیش از هفت میلیارد تومان در سرفصل های آب شرب شهری و روستایی ، کشاورزی، راه، معابر روستایی وگاز در بخش خورگام هزینه شده است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :