شکوفه های زیتون-دکتر حسین امیری گنجه مدیرکل اسبق تامین اجتماعی گیلان در سالهای ٨٢ لغایت خرداد ٨٧ ، طی حکمی از سوی محمد حسن زدا ، سرپرست سازمان تامین اجتماعی بعنوان سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه ریزی این مجموعه منصوب گردید.

حسین امیری گنجه از مدیران گیلانی موفق سازمان تامین اجتماعی است که مدیرکلی سه استان گیلان، خراسان رضوی و گلستان و مدیرکلی عرصه ستادی در حوزه دفتر اقتصادی و برنامه ریزی را در کارنامه عملکردی خود داراست  .

پس از ابراهیم یوسف نژاد که در مقطعی از دهه ٨٠ بعنوان معاون مدیرعامل سازمان در حوزه اداری مالی انجام وظیفه نمود، حسین امیری دومین گیلانی پر افتخار می باشد که در رده معاون مدیرعامل تامین اجتماعی ایفای نقش می نماید .

امیری اهل شهرستان رودبار و دارای کارشناسی ارشد جامعه شناسی و دکترای برنامه ریزی است .

مراسم معارفه دکتر حسین امیری گنجه سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه ریزی همزمان با جلسه شورای معاونین این سازمان برگزار شد.

محمدحسن زدا، سرپرست سازمان تأمین اجتماعی در این جلسه گفت: دکتر حسین امیری گنجه از مدیران خوشنام و با سابقه سازمان تأمین اجتماعی هستند و در واحدهای اجرایی و ستادی سازمان همکاری اثرگذاری داشته اند. وی از دکتر علی نمکی، سرپرست سابق معاونت اقتصادی و برنامه ریزی تشکر کرد و گفت: دکتر حسین امیری گنجه در تصدی این مسئولیت بر استفاده از خرد جمعی و بهره گیری از مشارکت همکاران معاونت اقتصادی به فعالیت خواهند پرداخت.

دکتر حسین امیری گنجه، سرپرست معاونت اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه گفت: از حسن اعتماد مدیریت سازمان تشکر می کنم و توجه به همکاران سازمان در واگذاری مسئولیت ها اقدامی ارزشمند است که شایسته قدردانی است. وی افزود: می دانیم که فعالیت در این سازمان با تکیه بر خرد و مشارکت سازمانی به نحو مطلوب انجام می شود و این مسائل در معاونت اقتصادی مورد توجه بود.

از جمله سوابق اجرایی حسین امیری گنجه:

  • سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی از ۱۶ دی ماه ۱۳۹۷
  • مدیر کل دفتر برنامه ریزی اقتصادی و اجتماعی
  • مدیر کل تامین اجتماعی استان گیلان
  • مدیر کل تامین اجتماعی استان خراسان رضوی
  • مدیر کل تامین اجتماعی استان گلستان
  • معاونت اداری و مالی اداره کل تامین اجتماعی گیلان
  • رییس شعبه ۲ تامین اجتماعی مشهد مقدس

این خبر را به اشتراک بگذارید :