تاریخ انتشار: پنجشنبه 11 ژوئن 2015 | 16:33 ب.ظ
صيادپور در مراسم دوازدهمين بهار نشريه شكوفه هاي زيتون:
وی مبحث انتخابات را مسئله ي بسيار حساس و خطير براي جامعه خبري و رسانه برشمرد و اذعان كرد: يك نشريه نمي تواند در بخش انتخابات ورود نكند، چرا كه لازمه حضور پر شور مردم و گزينش فردي اصلح در انتخابات، اطلاع رساني و آگاهي بخشي توسط رسانه ها و..  
وی مبحث انتخابات را مسئله ي بسيار حساس و خطير براي جامعه خبري و رسانه برشمرد و اذعان كرد: يك نشريه نمي تواند در بخش انتخابات ورود نكند، چرا كه لازمه حضور پر شور مردم و گزينش فردي اصلح در انتخابات، اطلاع رساني و آگاهي بخشي توسط رسانه ها و..

 

 

سایت تحلیلی خبری شکوفه های زیتون (اسپرو)- همزمان با دوازدهمين بهار نشريه شكوفه هاي زيتون، نشستي با حضور مهندس صيادپور سردبير، خبرنگاران و برخی از دست اندركاران اين نشريه در دفتر شكوفه هاي زيتون برگزار شد.

صيادپور:

استمرار، مانايي و دوام  اين نشريه را مرهون حمايت هاي مردم مي دانيم

سردبير شكوفه هاي زيتون در اين نشست ضمن تبريك دوازدهمين سال شكوفايي اين نشريه، اظهار كرد: خوشبختانه شكوفه هاي زيتون عليرغم تمام تنگناها، مشكلات و محدوديت ها توانسته باچاپ 553 شماره بدون تعويق حتي يك شماره، دوازدهمين سال انتشارش را جشن بگيرد.

مهندس محمدحسين صيادپور با ابراز خرسندي از رو به رشد بودن نشريه شكوفه هاي زيتون، شفافيت محوري را از رويكردهاي اصلي دست اندركاران نشريه دانست و بيان كرد: شكوفه هاي زيتون بعنوان تنها نشريه پوياي شهرستان با شعار « گفتگو، تفاهم و همدلي» توانسته با رويكرد صداقت محوري، صراحت در بيان و سرعت در اطلاع رساني، جزیی از سبد فرهنگی مردم شهرستان، استان، مسئولین و علی الخصوص گیلانی های مقیم سایر استان ها باشد.

وي با بيان اينكه مردم به شكوفه هاي زيتون عادت كرده اند، گفت: اين نشريه بعنوان يك بسته فرهنگي پُرمغز، علاقه مندان و مخاطبان خاصي پيدا كرده است، كه اين مهم، بالندگي و پويايي نشريه را نشان مي دهد.

سردبير شكوفه هاي زيتون يادآور شد: اين نشريه در كنار پرداختن به موضوعات و مسائل شهرستان و استان، به کنش های ملي و بين المللي در تمامی جهات نیز می پردازد و تمام اخبار و اطلاعات روز بويژه در بخش سياسي دنيا را مي توان در اين نشريه جستجو كرد.

صيادپور با بيان اينكه نشريه شكوفه هاي زيتون براي مردم است، گفت: استمرار، مانايي و دوام تنها رسانه مكتوب شهرستان را مرهون حمايت هاي بي شائبه مردم مي دانيم.

وي ادامه داد: در تلاش هستیم با حمايت مردم و مسئولين اين نشريه را از هفته نامه به روزنامه ارتقاء دهيم.

سردبير شكوفه هاي زيتون، اين نشريه را همانند سفره ای پهن شده براي مردم و مسئولين برشمرد و بيان كرد: خبرنگاران و دست اندركاران شكوفه هاي زيتون  تلاش مي كنند با در نظر گرفتن سلايق افراد مختلف، به نظرات و خواسته هاي فرهنگ دوستان احترام گذاشته و هرگز مطالب، اخبار و عقايد را به ديگران تحميل نكند.

وی در ادامه به جوان گرایی این جریده پرداخت و خاطرنشان کرد: در بسیاری از مواقع، وقتی مسئولین اعضای هیات تحریریه شکوفه های زیتون را جویا می شوند و مطلع می گردند که اکثر کارکنان آن جوان می باشند متعجب شده و برخی از اوقات به سختی باور می کنند اما نباید یادمان رود که شایسته سالاری و بهره بردن از جوانان متعهد، با ذوق، خبره و تحصیلکرده از استراتژی های این رسانه مکتوب می باشد.

صيادپور با بيان اينكه در سال انتخابات به سر مي بريم، مبحث انتخابات را مسئله ي بسيار حساس و خطير براي جامعه خبري و رسانه برشمرد و اذعان كرد: يك نشريه نمي تواند در بخش انتخابات ورود نكند، چرا كه لازمه حضور پر شور مردم و گزينش فردي اصلح در انتخابات، اطلاع رساني و آگاهي بخشي توسط رسانه ها و بويژه نشريات محلي است که می طلبد مسئولین اجرایی انتخابات، همچون همیشه، در سال جاری نیز، تعامل بسیار ارزنده ای را با این رسانه داشته باشند.

وي ادامه داد: نشريات و رسانه ها با ارائه سوابق، فعاليت ها و اهداف، ضمن معرفي كانديداها، بستر را جهت انتخاب اصلحِ مردم فراهم مي كنند.

سردبير شكوفه هاي زيتون، نقش خبرنگاران را در خصوص مسائل انتخابات مهم ارزيابي و اظهار كرد: خبرنگاران مي بايست از مسائل حاشيه اي دوري نموده و مستقل عمل كنند و وابسته به هيچ حزب، گروه و دسته سياسي نباشند.

وي ادامه داد: خبرنگار نبايد مداح شخص، حزب و يا گروه خاصي باشد، رسالت خبرنگار حكم مي كند در سايه صداقت و شفافيت و مردم محوري قلم بزند و استقلال فكري داشته باشد.

این روزنامه نگار در پایان گفت: قدردان الطاف و زحمات بی منت حاج رضا کاظمی مدیرمسئول فهیم و عالم نشریه خواهیم بود و بی شک حضور گرم ایشان در کنار تیم هفته نامه و راهکارهای وی از مهم ترین عوامل رشد نشریه بوده است.

گفتني است، به مناسبت دوازدهمين بهار شكوفايي نشریه، با اهدای هدایایی از خبرنگاران و دست اندركاران اين نشريه تقدیر بعمل آمد.

 

 

 رودبار,اسپرو,شکوفه های زیتون,سایت تحلیلی خبری اسپرو,محمدحسین صیادپور,سالگرد,رضا کاظمی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار