جامانده های مطالبات مردم از مسئولین شهرستان

شکوفه های زیتون- ۱-جاده چهار روستا که از جنب اداره پست رودبار آغاز و به روستاهای کلاس، کپته، دوگاهه، لاکه ختم می شود نیازمند پوشش آسفالت است که وعده داده شد در صورت تامین بودجه روستایی صورت می گیرد. آیا تاکنون بودجه ای در استان گیلان و شهرستان رودبار نیامده است؟ سوال اینجاست مگر این روستاها جزء شهرستان رودبار نیستند؟ در چند سال اخیر کدام طرح و پروژه ملی در شهر رودبار افتتاح شد؟

۲- جاده روستائی فیلده روکش آسفالت، خط کشی و گاردریل مناسب ندارد. اداره راه با لودر اقدام به خاکریزی در کنار جاده کرده است که جلوی سقوط یک دوچرخه را هم نمی گیرد! ۲۱ تن از شهدای ما در این روستا آرام گرفته اند شعار میدهیم که ما مدیون خون شهدا هستیم! در این سال ها پنج نفر از عزیزان ما در این مسیر به دره سقوط و فوت شده اند و خانواده های آنان داغدار هستند. جواب خون آنها با کدام مسئول است؟ شما را بخدا قسم نگذارید خانواده دیگری عزادار شود.

۳-در زمان ریاست دکتر ارجمندی بر شبکه بهداشت شهرستان رودبار سازه ساختمان تخصصی قلب مراحل اولیه ساخت را طی کرد اما در دوره های بعدی پیشرفتی نداشته است. آیا این از پول بیت المال نیست؟ اگر قابل استفاده برای بهداشت و درمان نیست به یک ارگان دیگر همانند اداره اوقاف تحویل دهند تا از بین نرود فکر می کنم از عمر این ساختمان ۱۵ سال است که می گذرد.

۴- در این سه سال کدام طرح ملی در شهرستان رودبار افتتاح شده است؟ ثابت شده است مسئولین استان گیلان در رابطه با شهرستان رودبار کم لطفی می کنند. دل ما را خوش نموده اند به سازمان انتقال خون و ساختمان استاندارد در ورودی رودبار اما چندی پیش یک کانکس بزرگ در قسمت مرکزی شهر برای گرفتن خون شهروندان مستقر کردند!

۵- چرا در رابطه با مجوز سازمان زیتون کشور برای شهرستان رودبار اقدامی صورت نمی گیرد؟ شهرستان رودبار به جهت جایگاه ویژه ای که در رابطه با زیتون دارد این حق را بر خود می بیند که سازمان زیتون کشور را در خود داشته باشد.

۶- به پروژه عریض کردن پل فلزی رسیدگی کنید این پل ۶۰ سال پیش ساخته شده است طبق اطلاع واصله بودجه پل که دریافت شده بود برگشت خورده است تکلیف پل فلزی برای شهروندان چه خواهد بود؟

۷- پل طبیعت در محدوده سی ان جی در دوره چهارم شورا مطرح شد. از مسئولین می خواهیم این پروژه را پیگیری نمایند تا شهر رودبار در محدوده ی سفیدرود شکلی به خود بگیرد چرا که هم مورد استفاده شهروندان و هم مسافرین است.

۸- مسئولین در حضور معتمدین وعده شروع به کار مجدد کارخانه های بسته شده شهرستان را دادند. وعده ای که تا امروز محقق نشده است.

۹- کشاورزان پنج محل ( سرخن، فتسم، گزن، خلسر، دوآبسر ) به مدت ۱۷ سال است درخواست پمپاژ آب در باغات زیتون به محلات خود را دارند و رونوشت نامه های درخواستشان به مسئولین تقدیم شده است. آب درکوزه و ما تشنه لبان می گردیم.  سفیدرود در کنار ما، ما گرد جهان می گردیم.  بعد از ۱۷سال پیگیری سازمان جهاد گیلان مبلغ چهار میلیارد و پانصد میلیون تومان هزینه جهت پمپاژ آب به این محلات برآورد نموده است. مسئولین عضو کمیسیون زیتون کشور اطلاع داشته باشند که درختان زیتون این محلات در حال خشک شدن است…

با تشکر و احترام

ماشاءاله سبزی

این خبر را به اشتراک بگذارید :