تاریخ انتشار: چهار شنبه 24 ژوئن 2015 | 08:26 ق.ظ
خرازی: حضور ندای ایرانیان در انتخابات قطعی است
  سایت تحلیلی خبری شکوفه های زیتون (اسپرو)-رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان از حضور قطعی این حزب در انتخابات آینده خبر داد. صادق خرازی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان درباره برنامه‌های حزب ندا برای حضور در انتخابات مجلس اظهار داشت: ما هنوز در خصوص ابعاد ائتلاف با سایر گروه‌ها صحبتی نکرده‌ایم اگرچه تمام […]

 

سایت تحلیلی خبری شکوفه های زیتون (اسپرو)-رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان از حضور قطعی این حزب در انتخابات آینده خبر داد.

صادق خرازی رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان درباره برنامه‌های حزب ندا برای حضور در انتخابات مجلس اظهار داشت: ما هنوز در خصوص ابعاد ائتلاف با سایر گروه‌ها صحبتی نکرده‌ایم اگرچه تمام هدفمان این است که اصلاح‌طلبان با یکدیگر متحد و هماهنگ شوند.
وی ادامه داد: برنامه حزب ندای ایرانیان به صورت جدی شرکت در انتخابات آینده است و حضور ما در انتخابات قطعی است و ندا در تمام حوزه‌ها شرکت و سعی می‌کند نماینده داشته باشد.
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان افزود: نوع گفتمانی که امروز در مجموعه اصلاحات دنبال می‌شود، گفتمان رضایت بخشی است و در چارچوب نظام است و اصلاح طلبان در حال رسیدن به یک منطق مشترک هستند که با این منطق مشترک می‌توانیم به آینده امیدوار باشیم.
خرازی در پایان خاطرنشان کرد: هنوز راه زیاد است و سامان باید گرفت./انتخاب

 

 رودبار,اسپرو,شکوفه های زیتون,سایت تحلیلی خبری اسپرو,خرازی,ندای ایرانیان,انتخابات

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار