شکوفه های زیتون- مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان رودبار از ویزیت رایگان قریب ۳۰۰ نفر از مردم بخش خورگام و شهر بره سر خبر داد. دکتر کاظم ارجمندی اظهار کرد: اردوی ویزیت رایگان توسط بسیج جامعه پزشکی و با حضور متخصصین، پزشک عمومی، دندان پزشک، ماما، پرستار، متخصص قلب، داخلی  و .. در شهر بره سر خورگام اجرا شد.

وی با اشاره اهداف بسیج در راستای خدمت به محرومین و مستضعفین افزود: بسیج جامعه پزشکی شهرستان رودبار در طول فعالیت خود ویزیت های رایگان بسیاری را در سطح شهرستان انجام داده و هدفش خدمت بی منت به محرومین بوده است.

مسئول بسیج جامعه پزشکی شهرستان رودبار از ویزیت قریب ۳۰۰ نفر در منطقه خورگام و شهر بره سر خبر داد و اظهار کرد: بسیج جامعه پزشکی ویزیتهای زیادی رادر منطقه خورگام بویژه بره سر انجام داده و از جمله می توان به برپایی دو بیمارستان صحرایی یک هفته ای و ده روزه در شهر بره اشاره نمود.
ارجمندی با بیان اینکه خدمت به مردم و منافع مردمی نباید در رنگ و بوی جناحی بگیرد، تصریح کرد: شورای اسلامی هر شهر باید فارغ از خط و جناح در خدمت اهداف مردمی باشد و منافع مردم را به منافع شخصی بعضی ها ترجیح دهند./درفک خبر

این خبر را به اشتراک بگذارید :