‍ بسم الله الرحمن الرحیم

شکوفه های زیتون– قیام ۱۵ خرداد جنبشی ماندگار و نقطه عطفی در کارنامه انقلاب اسلامی ایران و یادگاری است از پیوند معنوی توده های عظیم مردم کشور ما.

فرا رسیدن سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی را تسلیت عرض نموده و در آستانه ۱۵ خرداد یاد و خاطره روحانی مبارز، شهید سید یونس حسینی رودباری، از شهدای گرانقدر قیام مردمی ۱۵ خرداد و اولین شهید نهضت امام (ره) را گرامی می داریم.

در سالروز رحلت حضرت امام(ره) و شهادت یاران امام، عهد می بندیم همچنان به آرمان های امام(ره) و نظام مقدس جمهوری اسلامی پاینده مانده و در پیروی از رهبرمان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) طنین یکدلی، اتحاد و همراهی سردهیم و با امید به آینده ای روشن برای کشور و نظام، به ویژه در سنگر اقتصادی و در ایفای وظایف و مسئولیت های خطیر خود برای گشایش در امور مردم و توسعه و بالندگی اقتصادی کشور، از همه ظرفیت ها و توانمندی های موجود به نحو کامل و احسن استفاده کنیم.

ضمن بزرگداشت یاد و خاطره حضرت امام ( ره ) و گرامیداشت شهدای گرانقدر قیام مردمی ۱۵ خرداد، این ایام را به هموطنان عزیز و مخصوصا”، مردم شریف شهرستان رودبار تسلیت عرض می نمایم، از درگاه خداوند متعال برای همگان عمری با عزت سرشار از تندرستی و سربلندی مسئلت دارم.

محمد میرزایی فتح کوهی

این خبر را به اشتراک بگذارید :