شکوفه های زیتون مریم کاظمی مدیر داخلی موسسه فرهنگی پژوهشی شکوه مارلیک در گفتگو با شکوفه های زیتون در خصوص برگزاری این مراسم اظهار داشت: به مناسبت ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) اقدام به برگزاری محفل مشق رضوی با محوریت کتابت کلام و اسماء شریف آن امام همام با حضور اساتید و هنرمندان حوزه هنر خوشنویسی نمودیم که در پایان به شرکت کنندگان لوح و هدیه ای به رسم یادبود تقدیم شد.

کاظمی بیان داشت: موسسه فرهنگی پژوهشی شکوه مارلیک در زمینه برگزاری کارگاه ها و کلاس های آموزش خوشنویسی در تمامی فصول سال فعالیت دارد و تلاش و حمیت خود را بر ارتقا سطح هنر خوشنویسان شهرستان رودبار به کار می بندد.

مدیر داخلی شکوه مارلیک گفت این موسسه در جهت برنامه ریزی هر چه بهتر برای اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در تمامی فصول سال دوره های آموزشی متنوعی را فراهم نموده است. این دوره های آموزشی عبارت اند از: هنرهای تجسمی (نقاشی، خوشنویسی، نقاشی خط، سفال، عکاسی و …) که با مجوز رسمی از  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل می گردد. وی افزود: همچنین کارگاه های آموزشی این موسسه نیز شامل آموزش مبانی رایانه با مجوز فنی و حرفه ای برای تمامی مقاطع سنی، نشست مولفین و اصحاب رسانه، مدیریت خانواده و آسیب شناسی، چرتکه، آشپزی، شیرینی پزی و بافتنی می باشد که با توجه به استقبال همشهریان گرامی در آینده ای نه چندان دور موضوعات متنوع دیگری نیز به این مجموعه اضافه خواهد شد.  مریم کاظمی تصریح کرد: علاقمندان گرامی می توانند برای شرکت در کلاس ها و کارگاه های آموزشی همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۴ به دفتر موسسه مراجعه نمایند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :