شکوفه های زیتون«خبرنگاری» واژه ای است خالی از ابهام. پشت نام خبرنگار اما مملو از مهارت، دانش، تعهد، دقت، صداقت و درست نویسی است. کشور ما یکی از معدود کشورها و شاید تنها کشوریست که علاوه بر روز جهانی خبرنگار، چنین روزی را در تقویم ملی هم دارد که به پاسداشت نام شهید صارمی در تاریخ ما ثبت شد. اهالی رسانه رسالتی دارند که تنها با شوق آگاهی می توانند نوید بخش انجام آن باشند و خبرنگار و قلمش در اوج این شوق است. اصولا هر شغلی که با افزایش آگاهی در ارتباط است شغل بزرگی است، اما به همین میزان صداقت و تعهد می‌طلبد.

به همین مناسبت رضا کاظمی تکلیمی بنیان گذار رسانه در شهرستان رودبار که از سال ۱۳۸۳ نشریه شکوفه های زیتون را تاسیس و بدون هفته ای تاخیر تاکنون ۷۶۰ شماره از آن را در اختیار مردم سرزمین صلح و دوستی گذاشته است از خبرنگاران این نشریه تجلیل کرد.

مسئولین، روسا و مدیران ادارات نیز با حضور در دفتر هفته نامه شکوفه های زیتون این روز را به خبرنگاران تبریک می گویند، در همین خصوص برخی مسئولین شهرستانی از جمله جوادی حسینی، رئیس شورای شهرستان رودبار، موسوی رئیس شورای بخش مرکزی، رضایی زاده رئیس شورای بخش خورگام، علی عطایی مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار، دکتر محمد میرزایی فتح کوهی، دکتر کاظم ارجمندی و علیرضا کربلایی حسینی از فعالان سیاسی شهرستان رودبار، با حضور در دفتر هفته نامه شكوفه هاي زيتون این روز را به سردبیر و خبرنگاران این نشریه تبریک گفتند. شایان ذکر است که همایش تجلیل از خبرنگاران به مناسبت ١٧ مرداد در سالن کانون امام خمینی(ره) رودبار به همت فرمانداری این شهرستان برگزار گردید که خبرنگاران نشریات و سایت های فعال و تأتیرگذار شهرستان رودبار از حضور در این مراسم خودداری کردند. این مراسم که قرار بود رأس ساعت ١٧ آغاز شود، بدلیل عدم توجه مسئولین این شهرستان به مشکلات و وضعیت نابسامان خبرنگاران و بی توجهی آنان در سالیان اخیر با تحریم خبرنگاران رسانه های مکتوب و سایت های فعال و تاثیرگذار شهرستان رودبار مواجه گردید.

این خبر را به اشتراک بگذارید :