تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ | ۲۳:۳۲ ب.ظ
تابلوی سردر کتابخانه توتکابن پایین کشیده شد
با مصوبه فرمانداری برای تغییر نام کتابخانه، تابلوی سردر کتابخانه عمومی توتکابن رودبار پایین کشیده شد.
شکوفه های زیتون– در اقدامی تأمل‌برانگیز و عجیب تابلوی سردر کتابخانه عمومی توتکابن رودبار پایین کشیده شد که دلیل آن تغییر نام کتابخانه با مصوبه فرمانداری بود.

مدیر کتابخانه‌های عمومی شهرستان رودبار درباره چرایی این ماجرا اظهار کرد: کتابخانه عمومی توتکابن یکی از کتابخانه‌های مهم و اثرگذار شهرستان است که به دستور مجموعه فرمانداری شهرستان بدون هماهنگی مدیر شهرستان، تابلوی سردر آن به پایین کشیده شد.

محمد فکور با اشاره به جزئیات بخشنامه نهاد کتابخانه عمومی کشور مبنی بر تغییر نام کتابخانه‌های تکراری در کشور گفت: در استان گیلان ۱۳ کتابخانه به نام حضرت علی (ع)  مزین است که کتابخانه توتکابن یکی از این کتابخانه‌ها بود که با تشکیل جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی در فرمانداری رودبار، مصوب شد که نام کتابخانه توتکابن از حضرت علی (ع) به حافظ تغییر نام پیدا کند.

وی با بیان اینکه نام حافظ برای کتابخانه توتکابن در جلسه مصوب شد، افزود: بعد از تصویب این نام، تابلوی سر در کتابخانه توتکابن از حضرت علی (ع) به حافظ تغییر پیدا کرد اما بعد از گذشت یک هفته به دستور مجموعه فرمانداری، تابلوی سردر توتکابن به پایین کشیده شد و اکنون کتابخانه توتکابن بدون تابلو است./فارس

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار