تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ | ۰۳:۳۸ ق.ظ
واکنش وحشت زده مقامات صهيونيستي به توافق تاریخی؛ «روز سیاه تاریخ»!
سایت تحلیلی خبری شکوفه های زیتون (اسپرو)-مقامات رژیم صهیونیستی به جمع بندی هسته ای ایران و گروه پنج به اضافه یک واکنش نشان دادند و ناخرسندی شدید خود را از آن اعلام کردند. به گزارش اسپرو  به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین ، مقامات اسراییل توافق هسته ای با ایران را بد توصیف و اعلام […]

سایت تحلیلی خبری شکوفه های زیتون (اسپرو)-مقامات رژیم صهیونیستی به جمع بندی هسته ای ایران و گروه پنج به اضافه یک واکنش نشان دادند و ناخرسندی شدید خود را از آن اعلام کردند.

به گزارش اسپرو  به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین ، مقامات اسراییل توافق هسته ای با ایران را بد توصیف و اعلام کردند غرب به ایران امتیاز داده است. نتانیاهو در سخنانی اعلام کرد اسراییل به این توافق پایبند نیست.
در ادامه گزارش آمده است ، واکنش مقامات اسراییلی به توافق هسته ای بین ایران و غرب همچنان ادامه دارد. آویگدور لیبرمن وزیر امور خارجه سابق اسراییل که رییس حزب اسراییل خانه ما نیز است، گفت: توافق هایی که تجربه های گذشته را نادیده می گیرد آینده را تهدید می کند. توافق هسته ای با ایران بد است و مانند توافق مونیخ و توافق با کره شمالی در تاریخ ثبت خواهد شد. نفتالی بنت رییس حزب اسراییلی « خانه یهود » نیز در این باره گفت: تاریخ از جدید نوشته می شود و امروز یک قدرت هسته ای متولد شده است.
بنت این روز را روز سیاهی در تاریخ جهان آزاد توصیف کرد.
یائیر لاپید رییس حزب اسراییلی « آینده ای هست » فقط به همین کلام بسنده کرد که در اسراییل مقابله با توافق هسته ای با ایران هیچ طرفدار و مخالفی ندارد.
وزیران کابینه نتانیاهو نیز به توافق هسته ای ایران و گروه پنج بعلاوه یک به سرعت واکنش نشان دادند. یووال اشتاینز وزیر انرژی اسراییل گفت: این توافق بد و مملو از موارد نقض است.
آفر اکونیس معاون نخست وزیر اسراییل نیز گفت: ایران هرگز مفاد توافق هسته ای را امضا نخواهد کرد و همچنان تهدید کننده صلح و ثبات جهانی باقی خواهد ماند.
دانی دانو یکی دیگر از اعضای کابینه اسراییل گفت: توافق هسته ای با ایران خطری برای اسراییل و جامعه جهانی است.
یاری لوین وزیر گردشگری اسراییل نیز تاکید کرد توافق هسته ای ایران و گروه پنج به اضافه یک برای اسراییل بسیار خطرناک است و راه را برای تهران به منظور دستیابی به بمب اتم هموار می کند.
زئیف الکین وزیر امور قدس در کابینه اسراییل نیز گفت: رهبران غرب بار دیگر مرتکب خطای تاریخی شدند و در مقابل تروریسم امتیاز دادند.
ماری رگیو وزیر فرهنگ و ورزش اسراییل گفت: ایران مجوز قتل و کشتار را به دست آورد.
واکنش اعضای کنست ( پارلمان ) اسراییل به این توافق نیز ادامه دارد.
عوفر شلح عضو کنست اسراییل گفت: توافق هسته ای ایران و کشورهای قدرتمند نگران کننده و بیانگر شکست سیاست نتانیاهو در تعامل با این پرونده است.
شلی یاخیموویچ عضو دیگر کنست اسراییل گفت: نتانیاهو باید فورا مقابله با آمریکا را متوقف کند سخن گفتن درباره سناریوهای رعب و وحشت را پایان دهد ، خود را کنترل کند و مواضعش را بهبود بخشد./انتخاب

 

 مقامات رژیم صهیونستی,توافق هسته ای,دیدگاه

آخرين اخبار
پر بحث ترين
اسپرو
#
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار