تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۰ ب.ظ
استقرار موکب اختصاصی شهرستان رودبار در کربلای عراق
فرماندار رودبار از استقرار موکب اختصاصی شهرستان رودبار در کربلا خبر داد.
شکوفه های زیتون– محمدصالح ضیایی در جلسه ستاد هماهنگی زائرین اربعین حسینی شهرستان که با حضور ائمه جمعه رودبار و منجیل و دبیرستاد هماهنگی زائرین اربعین استان، رئیس ستاد عتبات عالیات استان و مسئولین ادارات، نهادها و دستگاه‌های تابعه شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری رودبار برگزار شد تفاوت ویژه مراسم امسال برای شهرستان رودبار را استقرار موکب اختصاصی این شهرستان در کربلای معلی عنوان کرد.

رئیس ستاد هماهنگی زائرین اربعین رودبار با بیان اینکه امسال نیز همچون سنوات گذشته حضور باشکوه زائرین از سراسر دنیا و کشور، استان و شهرستانمان را شاهد خواهیم بود، اظهارداشت؛ برای خدمات رسانی هرچه بهتر به زائرین ،نیاز به اتخاذ:تهمیدات و تدابیر و هماهنگی ویژه تر دستگاههای مختلف در جلب کمکهای مورد نیاز برای تجهیز و تکمیل این موکب را داریم ،چرا که تفاوت برنامه امسال نسبت به سنوات قبل، استقرار موکب اختصاصی شهرستان رودبار در کربلای معلی است.
فرماندار رودبار در ادامه با اشاره به ضرورت تعامل و هماهنگی دو سویه عوامل مستقر در کشور عراق و عوامل شهرستان برای تامین امکانات و تجهیزات مورد نیاز موکب در حال استقرار، افزود؛ باید از همه ظرفیت های بخش خصوصی، اصناف و.. استفاده واطلاع رسانی لازم برای جلب کمکها و مشارکت ها انجام شود.

 

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار