تاریخ انتشار: پنج شنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۰ ب.ظ
صادقی سرپرست اداره بهزیستی شهرستان رودبار: لازمه ی محرومیت زدایی بهره گیری از ظرفیت خیرین است
شکوفه های زیتون– صبح امروز شفایی سردبیر هفته نامه شکوفه های زیتون بهمراه فتاحی مدیر موسسه خیریه امام رضا (ع) با خانم فاطمه صادقی سرپرست جدید بهزیستی شهرستان رودبار دیدار کردند. فاطمه صادقی سرپرست بهزیستی شهرستان رودبار با قدردانی از حضور سردبیر شکوفه های زیتون و مدیر موسسه خیریه امام رضا (ع) گفت: لازمه ی […]

شکوفه های زیتون– صبح امروز شفایی سردبیر هفته نامه شکوفه های زیتون بهمراه فتاحی مدیر موسسه خیریه امام رضا (ع) با خانم فاطمه صادقی سرپرست جدید بهزیستی شهرستان رودبار دیدار کردند.

فاطمه صادقی سرپرست بهزیستی شهرستان رودبار با قدردانی از حضور سردبیر شکوفه های زیتون و مدیر موسسه خیریه امام رضا (ع) گفت: لازمه ی محرومیت زدایی بهره گیری از ظرفیت خیرین است و باید با برنامه ریزی دقیق و منسجم از ظرفیت خیرین شهرستان رودبار بهره مند شویم تا محرومیت در این شهرستان به حداقل برسد.
وی ادامه داد: مردم شهرستان رودبار انسان های فهیمی هستند و ما مسئولین باید تمام تلاش خود را جهت محرومیت زدایی در این شهرستان بکار ببریم. برای شهرستان ما باعث افتخار است که انسان توانمند و شریفی مانند رضا کاظمی تکلیمی در شهرستان رودبار مرکز آسایشگاهی را برای سالمندان این شهرستان احداث کرده اند.
حمید شفایی سردبیر هفته نامه شکوفه های زیتون ضمن تبریک جهت انتصاب سرکار خانم صادقی به عنوان سرپرست اداره بهزیستی رودبار، با اشاره به همکاری های این نشریه با این اداره اظهار داشت: هفته نامه شکوفه های زیتون به عنوان اولین رسانه شهرستان در طی ۱۶ سال انتشار خود همواره همراه با مسئولین در کنار مردم بوده و خواهد بود.
فتاحی مدیر موسسه خیریه امام رضا (ع) در ادامه طی سخنانی با تبریک انتصاب خانم صادقی بعنوان سرپرست بهزیستی شهرستان رودبار گفت: این انتصاب نشان از تعهد و روحیه خدمتگزاری شما به مردم بوده و امیدواریم طی این مسیر در پیش برد اهداف خود بیش از گذشته موفق و پیروز باشید. از زحمات جناب زاد امیری مدیر پیشین این اداره که کمال همکاری را با مجموعه موسسه خیریه امام رضا (ع) داشتند تشکر می کنیم و امیدواریم در سایه تعامل بیشتر با بهزیستی این شهرستان مشکلات و کاستی ها مردم به حداقل برسد.
وی افزود: رضا کاظمی تکلیمی به عنوان موسس بنیاد نیکوکاری امام رضا (ع)، موسسه خیریه امام رضا (ع) و مرکز آسایشگاه شبانه روزی سالمندان حضرت اباالفضل (ع) رودبار با تلاش خود سعی در کاهش محرومیت های شهرستان رودبار دارد. احداث آسایشگاه سالمندان حضرت اباالفضل (ع) با بالاترین استانداردها تجهیز شده و آماده خدمت رسانی به سالمندان شهرستان رودبار است این مهم یکی از اهداف وی بود که بحمدالله با تلاش وکوشش مجموعه موسسه خیریه امام رضا(ع)، همکاری مسئولین و کمک سایر عزیزان محقق شد.
شایان ذکر است خانم فاطمه صادقی اهل منطقه گزن رودبار بوده و خواهر جوانترین شهید شهرستان رودبار (بابک صادقی) می باشد. وی سابقه ۱۹ سال خدمت در بهزیستی استان گیلان را دارد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار